Tigo TS4-R-S - moduł bezpieczeństwo

Tigo TS4-R-S - moduł bezpieczeństwoTigo TS4-R-S - moduł bezpieczeństwo227,55 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Pola wymagane

Ładowanie

Tigo TS4-R-S (Safety)

185.00 Netto

227,55 zł Brutto

Ceny

Ilość Cena Netto Cena Brutto
Od 1 szt. 185.00 zł 227.55 zł

Tigo TS4-R-S monitoruje każdy moduł fotowoltaiczny do którego jest podłączony, a po otrzymaniu sygnału z Cloud Connect lub Cloud Connect Advanced wyłącza moduł, czyli zwiera wyjścia i instalacja przechodzi w stan bezpieczny.

Funkcja bezpieczeństwa w TS4-R-S działa tylko wtedy, gdy optymalizator połączony jest z Cloud Connect lub Cloud Connect Advanced. Funkcja uruchamiana jest automatycznie lub ręcznie - po uaktywnieniu napięcie i natężenie prądu każdego modułu spada do 0.

Ręczne sterowanie funkcją bezpieczeństwa można zrealizować podłączając do Cloud Connect lub Cloud Connect Advanced wyłącznik pożarowy.

TS4-R jest rozwiązaniem z dodatkowym optymalizatorem, które zapewnia inteligentną funkcjonalność dla standardowego modułu PV, zwiększając jego wydajność i osiągi w  zacienionych instalacjach. Możliwe jest również stosowanie modułów PV z integrowanym optymalizatorem Tigo.

Baza optymalizatora TS4-R może być dopasowana do jednej z kilku opcjonalnych elektronicznych pokryw, aby dostosować się do różnych funkcji i budżetów. Razem tworzą nowe generatory elektroniki mocy na poziomie modułów: elastyczne, wymienne, skalowane, współpracujące z potężnym zapleczem komunikacyjnym.

476-00257-00

Atrybuty

Napięcie maksymalne [V]
66
Wymiary
200 x 350 x 26
Kategoria
Monitoring / komunikacja