Licznik zużycia energii elektrycznej 3-fazowy z SO

Licznik zużycia energii elektrycznej 3-fazowy z SOLicznik zużycia energii elektrycznej 3-fazowy z SO1 403,59 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Pola wymagane

Ładowanie

Licznik zużycia energii elektrycznej 3-fazowy z SO

1141.13 Netto

1 403,59 zł Brutto

Ceny

Ilość Cena Netto Cena Brutto
Od 1 szt. 1141.13 zł 1403.59 zł

LE-03d jest statycznym (elektronicznym) wzorcowanym licznikiem energii elektrycznej prądu przemiennego trójfazowego w układzie bezpośrednim.

Działanie
Specjalny układ elektroniczny pod wpływem przepływającego prądu i przyłożonego napięcia w każdej fazie generuje impulsy w ilości proporcjonalnej do pobieranej energii elektrycznej w tej fazie. Pobór energii w fazie sygnalizowany jest miganiem odpowiedniej LED (A, B, C). Suma impulsów z trzech faz sygnalizowana miganiem LED (800 imp/kWh) przeliczana jest na energię pobraną w całym układzie trójfazowym, a jej wartość wskazywana jest przez segmentowy wyświetlacz LCD. Cyfra po przecinku oznacza części dziesiętne  (0.1 KWh =100 Wh).

Uwaga!
Licznik posiada wyjście impulsowe SO+ - SO-. Pozwala to na podłączenie innego urządzenia impulsowego sczytującego (SO) generowane impulsy przez licznik. Do poprawnej pracy licznika nie jest wymagane podłączenie dodatkowego urządzenia.
Licznik posiada możliwość plombowania osłon zacisków  wejściowych i wyjściowych uniemożliwiające zrobienie obejścia licznika.

LICZNIK 3 FAZ

Atrybuty

Liczba faz
3
Prąd maksymalny [A]
100
Szerokość - liczba modułów
7
Wymiary
122 x 100 x 65
Kategoria
Monitoring / komunikacja