Soltec sp. z o.o. sp.k.

ul. Wólczyńska 133, 01-919 Warszawa

tel: +48 22 42 88 777

e-mail: sklep@soltec.pl

NIP: PL5242567894

Rachunek bankowy Soltec:

mBank: 54 1140 1010 0000 5770 6700 1001

Dział Obsługi Klienta:

Adam Wójcik

Kierownik Działu Obsługi Klienta

e-mail: adam.wojcik@soltec.pl

Tomasz Krawczyk

Starszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

e-mail: tomasz.krawczyk@soltec.pl

Piotr Fibiger

Specjalista ds. Obsługi Klienta

e-mail: piotr.fibiger@soltec.pl

Magdalena Dziełakowska

Specjalista ds. Obsługi Klienta

e-mail: magdalena.dzielakowska@soltec.pl

Artur Byszewski

Specjalista ds. Obsługi Klienta

e-mail: artur.byszewski@soltec.pl

Roman Gregorczyk

Specjalista ds. Obsługi Klienta

e-mail: roman.gregorczyk@soltec.pl

Bartosz Janus

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

e-mail: bartosz.janus@soltec.pl

Maja Danielewska

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

e-mail: maja.danielewska@soltec.pl

Tomasz Kuć

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

e-mail: tomasz.kuc@soltec.pl

Dział Sprzedaży i Marketingu

ZAKUPY

Robert Borko

e-mail: robert.borko@soltec.pl

Karolina Milewska

Sales and New Business Development Manager

e-mail: karolina.milewska@soltec.pl

Aleksandra Sołtysiak

Marketing & PR Manager

e-mail: aleksandra.soltysiak@soltec.pl

SZKOLENIA

Małgorzata Matras

e-mail: malgorzata.matras@soltec.pl

e-mail: szkolenia@soltec.pl

Dział Techniczny i Projektowy

Tadeusz Bartosiak

Kierownik Działu Techniczno-Projektowego

e-mail: tadeusz.bartosiak@soltec.pl

Robert Zych

Specjalista ds. technicznych

e-mail: robert.zych@soltec.pl

Serwis

e-mail: serwis@soltec.pl

Michał Niewiński

Specjalista ds. projektów

e-mail: michal.niewinski@soltec.pl

Systemy akumulatorowe

e-mail: systemy.akumulatorowe@soltec.pl

Księgowość i Logistyka:

Magdalena Wiszniewska

Księgowa

e-mail: magdalena.wiszniewska@soltec.pl

Faktury zakupu

e-mail: faktury@soltec.pl

Logistyka

e-mail: logistyka@soltec.pl

Soltec sp. z o.o. sp.k.

Prologis Park Warsaw II, Hala DC2 ul. Staniewicka 5, 03-310 Warszawa

tel: +48 22 42 88 777

e-mail: sklep@soltec.pl

NIP: PL5242567894

Rachunek bankowy Soltec:

mBank: 54 1140 1010 0000 5770 6700 1001

Soltec sp. z o.o. sp.k.

Prologis Park Warsaw II, Hala DC2 ul. Staniewicka 5, 03-310 Warszawa

tel: +48 22 42 88 777

e-mail: sklep@soltec.pl

NIP: PL5242567894

Rachunek bankowy Soltec:

mBank: 54 1140 1010 0000 5770 6700 1001

Kierownik Działu
Obsługi Klienta
Adam Wójcik
Specjalista
ds. Obsługi Klienta
Piotr Fibiger
Specjalista
ds. Obsługi Klienta
Magdalena Dziełakowska
Specjalista
ds. Obsługi Klienta
Artur Byszewski
Specjalista
ds. Obsługi Klienta
Roman Gregorczyk
Młodszy Specjalista
ds. Obsługi Klienta
Bartosz Janus
Młodszy Specjalista
ds. Obsługi Klienta
Maja Danielewska
Młodszy Specjalista
ds. Obsługi Klienta
Tomasz Kuć
Dyrektor Sprzedaży
Krzysztof Kudeń
Doradca techniczno-handlowy
Tomasz Krawczyk
Ecommerce Manager
Karolina Milewska
Marketing & PR Manager
Aleksandra Sołtysiak
Małgorzata Matras
Kierownik Działu
Techniczno-Projektowego
Tadeusz Bartosiak
Specjalista ds. technicznych
Robert Zych
Specjalista ds. projektów
Michał Niewiński
Systemy akumulatorowe
Księgowa
Magdalena Wiszniewska
Faktury zakupu