Vertex S od Trina Solar już w sprzedaży

Nie musisz czekać do czerwca na następne zaćmienie słońca, ponieważ w Soltec mamy moduł, który może przyćmić je już dziś. Poznaj Vertex S, najnowszą propozycję od Triny Solar.

Trina Solar to marka, której nie trzeba przedstawiać nikomu. Jeden z liderów w innowacyjnych rozwiązaniach od lat dostarczający niezawodnych modułów fotowoltaicznych, które napędzają tysiące instalacji PV zieloną energią.

Producent nie zawiódł i tym razem, dlatego z przyjemnością prezentujemy najnowszą linię modułów Vertex S, którą wyróżnia:

  • Wysoka moc - aż 390 i 395 W.
  • Odporność na podmuchy wiatru dochodzące do 235 km/h i pokrywę śnieżną o grubości nawet 50 cm.
  • Do 84,4% mocy początkowej po upływie 25 lat.
  • Aż 15-letnia gwarancja na materiały i jakość wykonania oraz 25-letnia gwarancja na moc wyjściową.
  • Elegancki wygląd utrzymany w klasycznej czarnej stylistyce.
  • Uniwersalność zastosowania - moduły sprawdzają się zarówno w prywatnych, jak i komercyjnych zastosowaniach.

Trina Solar wyznacza również nowe standardy wprowadzając na rynek pierwsze moduły PV zbudowane z ogniw o rozmiarze 210 mm, które zostały pocięte są z użyciem najnowszych rozwiązań technologicznych, które eliminujących nawet najmniejsze mikropęknięcia na powierzchni ogniwa. Dzięki temu Vertex S cechują się wyjątkową wydajnością i są w stanie wygenerować o 60W więcej mocy od innych modułów o podobnych parametrach.

Vertex S zostały zaprojektowane z dbałością o estetykę. Moduły są utrzymane w eleganckiej, czarnej tonacji, której szyku dodają cieńsze busbary.

Sięgnij po moduły Vertes S – sprawdź ofertę: https://bit.ly/3a5sao5

Vertex S od Trina Solar już w sprzedaży