Daj się zaHYPONtyzować inwerterom Hypontech

Spragniony nowości na rynku inwerterów? Poznaj Hypontyzera z Soltec i pozwól mu się zaczarować. Dowiedz się, jakie są jego największe atuty i przekonaj się, że warto dać się zaHYPONtyzować.

Hypontech to marka, która zdobywa rzeszę zadowolonych klientów w 50 krajach. Zostań jednym z nich. Falowniki od tego producenta mogą poszczycić się prostą solidną konstrukcją i ciekawymi rozwiązaniami, które podwyższają jakość pracy urządzenia, a mimo to nie wpływają na jego cenę.

Niska masa urządzenia, do 14 kg oraz poręczna budowa, która pozwala na montaż przez jedną osobę - to zalety, które widać gołym okiem.

Co znajdziesz pod obudową?

Solidną, dobrze przemyślaną konstrukcję stworzoną z użyciem podzespołów renomowanych producentów, takich jak Fujitsu, Santon i Tamura Corporation. Staranne wykonanie sprawia, że inwertery Hypontech cechują się wysoką kulturą pracy – czyli niską emisją hałasu - a przemyślana konstrukcja radiatora zapewnia odpowiednie odprowadzanie ciepła.

W projekcie zostały użyte również komponenty Texas Instruments, a konkretnie dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 800 MhZ, który zapewnia odpowiednią pracę falownikom Hypontech.

Falownik spełnia wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa, takie jak: zabezpieczenie przed zwarciem, przeciążeniem, zbyt wysokim napięciem, pracą wyspową, czy odwrotną polaryzacją.

Niskie napięcie startowe falownika

Warto zwrócić uwagę na napięcie startowe falownika. Wyznacza ono moment, w którym inwerter zaczyna pracę. Im jest niższe, tym lepiej, ponieważ Twoja instalacja zaczyna produkcję prądu wcześniej. Pozwala to również na bardziej elastyczny projekt instalacji. W przypadku produktów Hypontech napięcie startowe to 180 V, co wyróżnia je na tle konkurencji.

Obsługa paneli o wysokim natężeniu prądu

Istotną informacją przy doborze falownika do projektowanych modułów PV są jego parametry prądowo-napięciowe. Falowniki Hypontech pozwalają na współpracę z modułami PV o dużych mocach. Dzięki zastosowanym komponentom, możliwe jest przetwarzanie prądu do 12,5 A na każde z dwóch niezależnych wejść MPPT.

Falowniki Hypontech to również:

·        Wysoka sprawność - do 98,2%

·        Cicha praca - do 25 dB

·        Moduł Wi-Fi w zestawie

·        Pobór mocy w nocy <1 W

Możliwość zdalnego supportu technicznego

Intuicyjna i prosta aplikacja HiPortal pozwala na konfigurację lub zmianę ustawień inwertera, monitorowanie pracy wielu parametrów czy zgłaszanie ewentualnych usterek urządzenia. Na uwagę zasługuje opcja możliwości zgłaszania ewentualnych usterek technicznych lub błędów. W momencie otrzymania raportu o nieprawidłowościach w pracy falownika, aplikacja HiPortal podpowiada użytkownikowi gotowe rozwiązania problemu. Jeśli to nie pomoże, w aplikacji znajduje się specjalna zakładka, w której można dokładniej opisać awarię - wiadomość trafi do dedykowanego wsparcia technicznego.

Atrakcyjna gwarancja

Hypontech nie zapomina o swoich klientach również po zakupie. Klienci mogą liczyć na 12-letnią gwarancję na wszystkie falowniki.

Już zaHYPONtyzowany? W naszej ofercie znajdziesz trójfazowe inwertery tej marki o mocy od 3000 do nawet 25000 W. Szczegóły tutaj.

Daj się zaHYPONtyzować inwerterom Hypontech