Wyjątkowe obniżki na wybrane produkty Noark i Dehn

Czas na letnią wyprzedaż w Soltec. Szukasz zabezpieczeń elektrycznych dla instalacji fotowoltaicznych? Postaw na sprawdzone marki i nie przepłacaj. Od dziś wybrane produkty Noark i Dehn tańsze nawet o 25%!

Zarówno Noark Electric, jak i Dehn to renomowani dostawcy niskonapięciowych komponentów elektrycznych dostosowanych zarówno do budownictwa mieszkaniowego, jak i przemysłowego.

Ograniczniki przepięć DC 1000 V Noark zostały wykonane zgodnie ze standardami normy EN 50539-22, klasy PV T2 i przeznaczone są do uziemionych i nieuziemionych systemów fotowoltaicznych. Optyczny wskaźnik stanu wkładki warystorowej szybko poinformuje Cię o zużyciu elementu, który możesz szybko wymienić bez konieczności odłączania całego urządzenia. Chcesz poznać więcej szczegółów? Sprawdź produkt.

Z kolei Dehn Combo 1200 V typ 1+2 to dwubiegunowy kombinowany ogranicznik przepięć cechujący się uniwersalnym zastosowaniem w instalacjach PV do 1200 V po stronie DC, który dziś również jest dostępny w wyjątkowej cenie.

Ale to nie wszystko! Zapewnij pełną ochronę obwodów DC instalacji fotowoltaicznej przed skutkami przepięć dzięki rozdzielnicom od Noark i nie przepłacaj! Dlatego przygotowaliśmy m.in. specjalną ofertę na rozdzielnice DC T2 2/1 oraz 12-polową DC/AC FB.

Nie zwlekaj – oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Wyjątkowe obniżki na wybrane produkty Noark i Dehn