Steca SG 4013 coolcept3-fleX

Steca SG 4013 coolcept3-fleXSteca SG 4013 coolcept3-fleX6 992,55 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Pola wymagane

Ładowanie

Inwerter sieciowy 4,0 kW StecaGrid 4013 coolcept³ fleX 1MPPT IP65 3-fazowy

5685.00 Netto

6 992,55 zł Brutto

Ceny

Ilość Cena Netto Cena Brutto
Od 1 szt. 5685.00 zł 6992.55 zł

Steca SG 4013 coolcept3-fleXSteca SG 4013 coolcept3-fleX6 992,55 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Pola wymagane

Ładowanie

Steca SG 4013 coolcept3-fleX


Topologia falownika
Topologia falownika coolcept została wdrożona w jednofazowych falownikach StecaGrid po raz pierwszy i osiągnęła maksymalną wydajność dzięki innowacyjnemu obwodowi. Trójfazowe falowniki coolcept³-fleX również korzystają z zalet tego obwodu. Topologia trójfazowa jest w pełni zdolna do prądu biernego i dlatego jest przygotowana na przyszłe wymagania.

Zawsze symetryczny
Zaletą zasilania trójfazowego jest to, że wytwarzana energia słoneczna jest zawsze rozprowadzana symetrycznie na wszystkich trzech przewodach siatki i wprowadzana do publicznej sieci. Tak jest w przypadku tych falowników w całym zakresie mocy. Symetryczne zasilanie jest całkowicie w interesie firm dostarczających energię i odpowiada również trójfazowemu zużyciu w gospodarstwie domowym.

Najwyższa wydajność przy długiej żywotności
Bardzo wysoka sprawność skutkuje szczytową wydajnością 98,6%, co oznacza, że ​​mniejsze straty mocy muszą być generowane i rozpraszane do środowiska. Jest to zaleta wydajności.
Zasilanie trójfazowe dostarcza energię do sieci w co najmniej dwóch fazach w dowolnym momencie, pośrednie magazynowanie energii w urządzeniu - jak ma to miejsce w przypadku zasilania jednofazowego - nie jest konieczne. W ten sposób inwertery coolcept³-fleX całkowicie rezygnują z kondensatorów elektrolitycznych wymaganych do pośredniego przechowywania, co może wpływać na żywotność urządzenia elektronicznego poprzez ewentualne wysychanie. W przypadku stosowania falowników coolcept³-fleX operator instalacji ma zatem długą żywotność.
Ponadto nowa, unikalna koncepcja chłodzenia wewnątrz falowników gwarantuje równomierny rozkład ciepła, a tym samym długą żywotność urządzeń.

Projektowanie i wizualizacja produktu
StecaGrid ma graficzny wyświetlacz LCD, na którym można wizualizować wartości uzysku energii, bieżącą wydajność i parametry pracy systemu. Nowatorskie menu oferuje możliwość indywidualnego wyboru różnych wartości pomiarowych. Zaprogramowane menu zapewnia płynne, końcowe uruchomienie urządzenia.

Montaż
Lekki o wadze zaledwie 12 kg można łatwo i bezpiecznie zamontować na ścianie. Dołączony uchwyt ścienny umożliwia prostą i bardzo wygodną instalację. Nie jest również konieczne otwieranie urządzenia do instalacji. Wszystkie połączenia i wyłącznik DC są dostępne z zewnątrz. W przypadku podłączenia prądu stałego złącza Sunclix są zawarte w zakresie dostawy.


Cechy produktu

- Najwyższa wydajność trójfazowa
- Symetryczne podawanie siatki
- Prosta instalacja
- Zintegrowany rejestrator
- Niska temperatura obudowy przy pełnym obciążeniu
Solidna metalowa obudowa nadaje się do instalacji na zewnątrz
- Zintegrowany wyłącznik DC
- Bardzo długa żywotność
- Tryb opadania do integracji w systemach hybrydowych
- Tryb stałego napięcia dla innej energii źródła
- Zoptymalizowane zarządzanie cieniami przy użyciu globalnego śledzenia MPP

Wyświetlacze

- Wielofunkcyjny graficzny wyświetlacz LCD z podświetleniem
- Animowane przedstawienie wydajności

Obsługa

- Prosta obsługa za pomocą menu
- Wielojęzyczna nawigacja po menuPrzykładowe zdjęcia monitoringu falownika Steca w aplikacji Powerdoo (steca.powerdoo.com). Zdjęcia przedstawiają monitoring produkcji i zużycia energii w skali doby, tygodnia oraz miesiąca. Ponadto można zaobserwować porównanie graficzne poprawnej pracy wielu falowników w 1 instalacji, porównanie uzysku z falownikami Steca w promieniu 50 km oraz graficzne przedstawienie wydajności instalacji kWh/kW na dobę lub miesiąc.


   

   

764.618

Atrybuty

Moc [W]
4000
Liczba faz
3
Liczba MPPT
1
Napięcie maksymalne [V]
1000
Prąd maksymalny [A]
11
Minimalne napięcie MPPT [V]
250
Maksymalne napięcie MPPT [V]
800
Typ
Inwerter sieciowy
Wymiary [mm]
490 x 795 x 295
Sprawność maksymalna [%]
98
Sprawność europejska [%]
98
Gwarancja na produkt
5 lat

Najczęstsze błędy pojawiające się w inwerterach ---> TUTAJ ZOBACZ JAK SOBIE Z NIMI RADZIĆ