SAJ Sununo Plus 1K

SAJ Sununo Plus 1KSAJ Sununo Plus 1K1 936,02 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Pola wymagane

Ładowanie

Inwerter sieciowy 1,0 kW SAJ Sununo Plus 1K 1 MPPT 1-fazowy

1574.00 Netto

1 936,02 zł Brutto

Ceny

Ilość Cena Netto Cena Brutto
Od 1 szt. 1574.00 zł 1936.02 zł

Inwerter sieciowy SAJ Sununo Plus 1K to falownik umożliwiający współpracę instalacji fotowoltaicznej z Systemem Elektroenergetycznym. Falownik dzięki zaimplementowanym algorytmom umożliwia maksymalizację uzysków z instalacji fotowoltaicznej.

Inwerter przeznaczony jest do współpracy z siecią jednofazową. Posiada szeroki zakres napięcia wejściowego DC od 60V do 425V.

Monitoring pracy inwertera jest możliwy w dowolnym miejscu oraz w dowolnym czasie, gdzie jest tylko dostęp do Internetu. Lokalne i zdalne sterowanie urządzeniem umożliwione jest również dzięki aplikacji na system Android/IOS. Dzięki wysokiej sprawności pracy, sięgającej poziomu 97,1%, straty na przetwarzaniu energii z instalacji są minimalne. Dane przechowywane w pamięci Inwertera - układ RTC - przechowywane są za okres 25 lat.

Moc znamionowa na wyjściu Inwertera to 1 kW. Inwerter generuje bardzo niski poziom zakłóceń w sieci wywołany obecnością wyższych harmonicznych w prądzie wyjściowym - THDI <3% - poziom zakłóceń w prądzie wyjściowym (wywołany częstotliwościami, które są wyższymi krotnościami 50 Hz) jest niższy niż 3%. Urządzenie jest bezpieczne  i wytrzymałe. Aluminiowa obudowa odporna jest na korozję i sprawnie odprowadza ciepło. Wysoki stopień ochrony IP65 zapewnia odporność na trudne warunki zewnętrzne. Nadmiar ciepła usuwany jest dzięki wbudowanym wentylatorom.

SAJ-SUNU-1K

Atrybuty

Moc [W]
1000
Liczba faz
1
Liczba MPPT
1
Napięcie maksymalne [V]
450
Prąd maksymalny [A]
11
Typ inwertera
Inwerter sieciowy
Wymiary
370 x 469 x 172

Najczęstsze błędy pojawiające się w inwerterach ---> TUTAJ ZOBACZ JAK SOBIE Z NIMI RADZIĆ

Uruchomienie inwerterów SAJ Sununo Plus