Ładowarki samochodowe Noark:

OPIS SZKOLENIA:

Pojazdy elektryczne oraz hybrydy typu plug-in coraz odważniej wjeżdżają na ulice polskich miast, a wraz z nimi pojawiają się ładowarki samochodowe. Urządzenia marki Noark to wszechstronne i budżetowe rozwiązania dla wszystkich zainteresowanych „tankowaniem” swojego samochodu w warunkach domowych. Podczas szkolenia prowadzonego przez eksperta z firmy Noark - Roberta Owczarka, Product Managera - dowiesz się, z jakimi typami ładowarek EV będziesz się spotykał. Pokażemy Ci, jak obliczyć czas ładowania pojazdu i powiemy, jakie ładowarki wybierać w określonych sytuacjach.

CZEGO DOWIESZ SIĘ PODCZAS SZKOLENIA?

  • Poznasz markę Noark oraz jej produkty.
  • Nauczysz się rozróżniać rodzaje ładowarek EV.
  • Dowiesz się, jak dobierać ładowarki do instalacji elektrycznych i samochodów.
  • Zapoznasz się z dostępnymi zabezpieczeniami ładowarek.
  • Nauczysz się obliczać czas ładowania pojazdu na podstawie pojemności baterii.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji dotyczących zakresu szkolenia, zapraszamy do kontaktu na adres mailowy: szkolenia@soltec.pl.

DLACZEGO WARTO?

Poznasz świat ładowarek samochodowych Noark, co pozwoli Ci na przygotowanie się na nową rewolucję technologicznej przed konkurencją. Uzyskasz możliwość poszerzenia swojej oferty o wszechstronne i przystępne budżetowo produkty odpowiednie do wszystkich pojazdów elektrycznych typu plug-in.

Uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia szkolenia. 

FORMA SZKOLENIA:

Szkolenie odbywa się on-line, uczestnicy otrzymają link z dostępem do platformy szkoleniowej.

Czas trwania: 1h

Szkolenie rozpoczyna się o godz.: 10:00

Osoba prowadząca szkolenie: Robert Owczarek, Product Manager w firmie NOARK Electric sp. z o.o.

CENA:

Szkolenie bezpłatne

WARUNKI SZKOLENIA:

Od uczestników szkolenia oczekiwana jest minimum podstawowa znajomość zagadnień fotowoltaiki i/lub ukończenie szkolenia wstępnego organizowanego przez SolAcademy.

Szkolenie tylko dla zarejestrowanych użytkowników platformy www.soltec.pl.

CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ SZKOLENIA SOLACADEMY?

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy obecni na rynku PV już od ponad 15 lat. Współpracujemy z wiodącymi producentami komponentów PV, których również zapraszamy do poprowadzenia naszych szkoleń.

PRAKTYCZNA WIEDZA

Przetestowaliśmy już wiele dostępnych na rynku rozwiązań. Lata pracy z różnymi markami pozwalają nam wybierać najlepsze technologie i przekładają się na umiejętność ocenienia produktu.

ZAUFANIE

Z naszych szkoleń skorzystały już setki firm. Wiele z nich prowadzi z sukcesem własną działalność na rynku fotowoltaiki.

PROFESJONALIZM

Nasi prowadzący to eksperci w obszarze prowadzonych przez siebie szkoleń. Chętnie dzielą się praktycznymi przykładami. Odpowiedzi na najtrudniejsze pytania nie stanowią dla nich problemu.