Ppoż – zabezpieczenia przeciwpożarowe w świetle nowych przepisów:

OPIS SZKOLENIA:

Montaż instalacji fotowoltaicznej to ingerencja w istniejącą instalację elektryczną budynku oraz konstrukcję dachową. Cały system stanowi mikroelektrownię, która aby działała bezpiecznie – musi być odpowiednio zabezpieczona. Nieprawidłowy montaż może powodować potencjalne zagrożenie pożarowe i porażeniowe. To dlatego w trakcie prowadzonych prac należy przestrzegać obowiązujących norm, wytycznych oraz standardów.

CZEGO DOWIESZ SIĘ PODCZAS SZKOLENIA?

  • Zorientujesz się, jakie zmiany nastąpiły w Prawie Budowlanym
  • Poznasz główne przyczyny pożarów instalacji fotowoltaicznej
  • Nauczysz się, jak zapobiegać pożarom instalacji
  • Zapoznasz się z wytycznymi dotyczącymi uzgodnień instalacji fotowoltaicznych

DLACZEGO WARTO?

Przeprowadzimy Cię przez obowiązujące normy i procesy z nimi związane. Pomożemy Ci zaktualizować i usystematyzować wiedzę dotyczącą prawa budowalnego w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Pokażemy, jak zapewnić bezpieczeństwo Twoim klientom.

  • Uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia szkolenia.

FORMA SZKOLENIA:

Szkolenie odbywa się on-line, uczestnicy otrzymają link z dostępem do platformy szkoleniowej.

Czas trwania: 2h

Szkolenie rozpoczyna się o godz.: 10:00

CENA:

Szkolenie bezpłatne dla aktywnych Klientów* Soltec.

Dla nowych oraz nieaktywnych Klientów, którzy nie korzystali jeszcze ze szkoleń Soltec, 3 pierwsze są bezpłatne.

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych szkoleniach bez dokonywania zakupów w Soltec, płatność za szkolenie wynosi 100 zł/os. Płatności należy dokonać na podstawie faktury pro forma otrzymanej po dokonaniu rejestracji na szkolenie. 

Firma dokonująca płatnego zapisu uczestników na szkolenie, otrzyma Voucher o równowartości 100 zł netto za każdą osobę biorącą udział. Voucher można wykorzystać w terminie 30 dni od jego otrzymania na zakupy w Soltec za co najmniej 3000 zł netto w jednym zamówieniu (jest to minimalna kwota przypadająca na jeden Voucher). Chcąc wykorzystać większą liczbę Voucherów w jednym zamówieniu, jego wartość powinna być wyższa proporcjonalnie do liczby Voucherów: 2 Vouchery = min. 6000 zł, 3 Vouchery = min. 9000 zł, itd.

*Aktywny Klient to firma posiadająca historię zakupów dokonanych w Soltec na min. 5000 zł netto miesięcznie, nie dalej niż w ubiegłym miesiącu.

WARUNKI SZKOLENIA:

Od uczestników szkolenia oczekiwana jest minimum podstawowa znajomość zagadnień fotowoltaiki i/lub ukończenie szkolenia wstępnego organizowanego przez SolAcademy.

Szkolenie tylko dla zarejestrowanych użytkowników platformy www.soltec.pl.

CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ SZKOLENIA SOLACADEMY?

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy obecni na rynku PV już od ponad 15 lat. Współpracujemy z wiodącymi producentami komponentów PV, których również zapraszamy do poprowadzenia naszych szkoleń.

PRAKTYCZNA WIEDZA

Przetestowaliśmy już wiele dostępnych na rynku rozwiązań. Lata pracy z różnymi markami pozwalają nam wybierać najlepsze technologie i przekładają się na umiejętność ocenienia produktu.

ZAUFANIE

Z naszych szkoleń skorzystały już setki firm. Wiele z nich prowadzi z sukcesem własną działalność na rynku fotowoltaiki.

PROFESJONALIZM

Nasi prowadzący to eksperci w obszarze prowadzonych przez siebie szkoleń. Chętnie dzielą się praktycznymi przykładami. Odpowiedzi na najtrudniejsze pytania nie stanowią dla nich problemu.