Mikroinwertery Enphase Energy:

OPIS SZKOLENIA:

Zależy Ci na sprawdzonych, skutecznych i efektywnych rozwiązaniach? Cenisz sobie sprzęt, którego montaż nie przysparza siwych włosów na głowie? Bezpieczeństwo instalacji to dla Ciebie priorytet? Warto zatem, żebyś zapoznał się z mikroinwerterami Enphase Energy.

Mikroinwertery Enphase dzięki swej unikatowej budowie i najwyższej jakości są najefektywniejszym rozwiązaniem do budowy małych i średnich instalacji fotowoltaicznych na dachach budynków, trackerach solarnych czy w instalacjach gruntowych.

Podczas szkolenia przybliżymy Ci portfolio amerykańskiej firmy Enphase. Poznasz technologię mikroinwerterów i dowiesz się, jakie rozwiązania najlepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Będzie to również okazja do rozmowy na temat przyszłości firmy, jak i całej branży. 

CZEGO DOWIESZ SIĘ PODCZAS SZKOLENIA?

  • Poznasz markę Enphase Energy. 
  • Dowiesz się, czym wyróżniają się mikroinwertery tego producenta.
  • Dobierzesz odpowiednie inwertery do Twoich instalacji.
  • Posłuchasz o planach Enphase Energy na przyszłość. 
  • Poznasz najnowsze trendy w branży.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji dotyczących szkolenia, zapraszamy do kontaktu na adres mailowy: szkolenia@soltec.pl.

DLACZEGO WARTO?

Poznaj świat mikroinwerterów Enphase Energy. W trakcie szkolenia scharakteryzujemy flagowe produkty tej marki, opowiemy o ich najmocniejszych stronach i praktycznym zastosowaniu. Otrzymasz również możliwość porozmawiania z ekspertem o rozwiązaniach, które Enphase Energy planuje wprowadzić w przyszłości.

Uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia szkolenia. 

FORMA SZKOLENIA:

Szkolenie odbywa się on-line, uczestnicy otrzymają link z dostępem do platformy szkoleniowej.

Czas trwania: 1h

Start szkolenia: godz. 10:00

CENA:

Szkolenie bezpłatne dla aktywnych Klientów Soltec związanych z branżą PV

WARUNKI SZKOLENIA:

  • Od uczestników szkolenia oczekiwana jest minimum podstawowa znajomość zagadnień fotowoltaiki i/lub ukończenie szkolenia wstępnego organizowanego przez SolAcademy.
  • Szkolenie tylko dla zarejestrowanych użytkowników platformy www.soltec.pl.

CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ SZKOLENIA SOLACADEMY?

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy obecni na rynku PV już od ponad 15 lat. Współpracujemy z wiodącymi producentami komponentów PV, których również zapraszamy do poprowadzenia naszych szkoleń.

PRAKTYCZNA WIEDZA

Przetestowaliśmy już wiele dostępnych na rynku rozwiązań. Lata pracy z różnymi markami pozwalają nam wybierać najlepsze technologie i przekładają się na umiejętność ocenienia produktu.

ZAUFANIE

Z naszych szkoleń skorzystały już setki firm. Wiele z nich prowadzi z sukcesem własną działalność na rynku fotowoltaiki.

PROFESJONALIZM

Nasi prowadzący to eksperci w obszarze prowadzonych przez siebie szkoleń. Chętnie dzielą się praktycznymi przykładami. Odpowiedzi na najtrudniejsze pytania nie stanowią dla nich problemu.