Inwertery hybrydowe Sofar Solar i baterie wysokonapięciowe GTX3000:

OPIS SZKOLENIA:

To już fakt, rozwiązania hybrydowe powoli przestają być technologiczną nowinką, a coraz odważniej wkraczają na rynek. W Soltec dobrze to wiemy, dlatego zapraszamy na zaawansowane szkolenie: „Inwertery hybrydowe Sofar Solar i baterie wysokonapięciowe GTX3000”.

Podczas szkolenia opowiemy, za co odpowiada inwerter hybrydowy i jaka jest jego rola w instalacji PV z magazynem energii. Przedstawimy Ci również największe zalety tej technologii, poznasz wszystkie akcesoria, które znajdziesz w zestawie i dowiesz się, czym jest system BMS. Zależy Ci na sprawdzonym źródle wiedzy? Dobrze trafiłeś. 

Ważne: szkolenie jest uzupełnieniem szkolenia produktowego „Hybrydowe rozwiązania od Sofar Solar”.

CZEGO DOWIESZ SIĘ PODCZAS SZKOLENIA?

  • Poznasz systemy magazynowania energii oparte o inwertery hybrydowe Sofar Solar 3-fazowe oraz baterie wysokonapięciowe Amass
  • Dowiesz się, jakie funkcje realizują inwertery hybrydowe
  • Zapoznasz się z parametrami technicznymi tych inwerterów oraz baterii 
  • Wyjaśnimy Ci jak działa system BMS

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji dotyczących zakresu szkolenia, zapraszamy do kontaktu na adres mailowy: szkolenia@soltec.pl.

DLACZEGO WARTO?

Przygotuj się na rozwój rynku magazynów energii. Podczas szkolenia poznasz niezbędne  informacje techniczne na temat inwerterów Sofar Solar oraz baterii wysokonapięciowych, a system BMS nie będzie miał przed Tobą tajemnic. Będziesz w stanie odpowiedzieć na najbardziej skomplikowane pytania Twoich Klientów. Nie czekaj, tylko zapisz się już dziś. 

Uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia szkolenia. 

FORMA SZKOLENIA:

Szkolenie odbywa się on-line, uczestnicy otrzymają link z dostępem do platformy szkoleniowej.

Czas trwania: 1,5h

Start: godz. 10:00

CENA: 

Szkolenie bezpłatne dla aktywnych Klientów Soltec związanych z branżą PV

WARUNKI SZKOLENIA:

  • Od uczestników szkolenia oczekiwana jest minimum podstawowa znajomość zagadnień fotowoltaiki i/lub ukończenie szkolenia wstępnego organizowanego przez SolAcademy.
  • Szkolenie tylko dla zarejestrowanych użytkowników platformy www.soltec.pl.

CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ SZKOLENIA SOLACADEMY?

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy obecni na rynku PV już od ponad 15 lat. Współpracujemy z wiodącymi producentami komponentów PV, których również zapraszamy do poprowadzenia naszych szkoleń.

PRAKTYCZNA WIEDZA

Przetestowaliśmy już wiele dostępnych na rynku rozwiązań. Lata pracy z różnymi markami pozwalają nam wybierać najlepsze technologie i przekładają się na umiejętność ocenienia produktu.

ZAUFANIE

Z naszych szkoleń skorzystały już setki firm. Wiele z nich prowadzi z sukcesem własną działalność na rynku fotowoltaiki.

PROFESJONALIZM

Nasi prowadzący to eksperci w obszarze prowadzonych przez siebie szkoleń. Chętnie dzielą się praktycznymi przykładami. Odpowiedzi na najtrudniejsze pytania nie stanowią dla nich problemu.