Inwertery i mikroinwertery - szkolenie produktowe:

OPIS SZKOLENIA:

Dobrze dobrany inwerter to podstawa sprawnie działającej instalacji fotowoltaicznej. Dlatego warto poznać różne rozwiązania dostępne na rynku. Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu SOLACADEMY. Podczas kursu nasi eksperci przybliżą najistotniejsze informacje dotyczące inwerterów i mikroinwerterów dostępnych w ofercie Soltec, co pozwoli Ci na efektywny dobór urządzeń do tworzonych instalacji. 

Podczas wydarzenia poznasz rozwiązania producentów inwerterów i mikroinwerterów: Sofar Solar, SolarEdge, Huawei, Hypontech, Kehua Tech, Hoymiles, Enphase

CZEGO DOWIESZ SIĘ PODCZAS SZKOLENIA?

  • Zapoznasz się z funkcjonalnościami inwerterów: Sofar Solar, SolarEdge, Huawei, Hypontech oraz mikroinwerterów Hoymilies i Enphase
  • Dowiesz się, czym charakteryzują się poszczególne marki, co je wyróżnia oraz w jakich instalacjach fotowoltaicznych sprawdzą się najlepiej
  • Nauczysz się konfigurować poszczególne urządzenia

DLACZEGO WARTO?

Poznasz wiodące marki na rynku inwerterów i mikroinwerterów. Nauczysz się dobierać konkretne rozwiązania do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Proces instalacji i konfiguracji każdego z falowników nie będzie miał przed Tobą tajemnic. 

Uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia szkolenia produktowego.

FORMA SZKOLENIA:

Szkolenie odbywa się on-line, uczestnicy otrzymają link z dostępem do platformy szkoleniowej.

Czas trwania: 2,5h

Start: 10:00

CENA:

Szkolenie bezpłatne dla aktywnych Klientów Soltec związanych z branżą PV

WARUNKI SZKOLENIA:

  • Od uczestników szkolenia oczekiwana jest minimum podstawowa znajomość zagadnień fotowoltaiki i/lub ukończenie szkolenia wstępnego organizowanego przez SolAcademy.
  • Szkolenie tylko dla zarejestrowanych użytkowników platformy www.soltec.pl.

CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ SZKOLENIA SOLACADEMY?

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy obecni na rynku PV już od ponad 15 lat. Współpracujemy z wiodącymi producentami komponentów PV, których również zapraszamy do poprowadzenia naszych szkoleń.

PRAKTYCZNA WIEDZA

Przetestowaliśmy już wiele dostępnych na rynku rozwiązań. Lata pracy z różnymi markami pozwalają nam wybierać najlepsze technologie i przekładają się na umiejętność ocenienia produktu.

ZAUFANIE

Z naszych szkoleń skorzystały już setki firm. Wiele z nich prowadzi z sukcesem własną działalność na rynku fotowoltaiki.

PROFESJONALIZM

Nasi prowadzący to eksperci w obszarze prowadzonych przez siebie szkoleń. Chętnie dzielą się praktycznymi przykładami. Odpowiedzi na najtrudniejsze pytania nie stanowią dla nich problemu.