Obsługa platformy B2B i Tooltec PV:

OPIS SZKOLENIA:

Na platformie B2B Soltec możesz skorzystać z wielu narzędzi, które ułatwią Ci pracę i pozwolą m.in. na tworzenie atrakcyjnych graficznie i profesjonalnych ofert dla swoich klientów. Jednym z takich narzędzi jest TOOLTEC - konfigurator systemów fotowoltaicznych, który w łatwy i intuicyjny sposób pomoże Ci skomponować listę komponentów dopasowanych do projektowanej instalacji. 

Chcesz poznać wszystkie korzyści wynikające z użytkowania naszej platformy? Weź udział w szkoleniu.

Szkolenie zostało stworzone zarówno z myślą o nowych użytkownikach platformy, jak i o tych, którzy ze stroną są już zaznajomieni, ale nie wykorzystują pełni jej możliwości. 

CZEGO DOWIESZ SIĘ PODCZAS SZKOLENIA?

  • Poznasz funkcjonalności platformy, a dodatkowo dowiesz się, jakie korzyści wynikają z bycia zarejestrowanym użytkownikiem.
  • Dowiesz się, jak lepiej zarządzać swoimi zamówieniami.
  • Dowiesz się, jak sprawdzać stany magazynowe i dostępność produktów.
  • Odkryjesz, jak za pomocą kilku kliknięć utworzyć dla klienta indywidualną ofertę z uwzględnieniem marży.
  • Dowiesz się, jak skonfigurować instalację fotowoltaiczną lub konstrukcję montażową za pomocą intuicyjnego narzędzia Tooltec PV.
  • Nauczysz się, jak tworzyć subkonta dla pracowników i nadawać lub ograniczać im wybrane uprawnienia. 

DLACZEGO WARTO?

Dzięki szkoleniu zapoznasz się z narzędziami, które kompleksowo wspierają prowadzenie Twojego biznesu i przyspieszają kompletację zamówień. Zdobędziesz pewność, że czerpiesz wszystkie możliwe korzyści wynikające z posiadania konta. 

FORMA SZKOLENIA:

Szkolenie odbywa się on-line, uczestnicy otrzymają link z dostępem do platformy szkoleniowej.

Czas trwania: 1,5 h

Szkolenie rozpoczyna się o godz.: 10:00

CENA:

Szkolenie bezpłatne dla aktywnych Klientów Soltec związanych z branżą PV

WARUNKI SZKOLENIA:

Szkolenie tylko dla zarejestrowanych użytkowników platformy www.soltec.pl.

CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ SZKOLENIA SOLACADEMY?

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy obecni na rynku PV już od ponad 15 lat. Współpracujemy z wiodącymi producentami komponentów PV, których również zapraszamy do poprowadzenia naszych szkoleń.

PRAKTYCZNA WIEDZA

Przetestowaliśmy już wiele dostępnych na rynku rozwiązań. Lata pracy z różnymi markami pozwalają nam wybierać najlepsze technologie i przekładają się na umiejętność ocenienia produktu.

ZAUFANIE

Z naszych szkoleń skorzystały już setki firm. Wiele z nich prowadzi z sukcesem własną działalność na rynku fotowoltaiki.

PROFESJONALIZM

Nasi prowadzący to eksperci w obszarze prowadzonych przez siebie szkoleń. Chętnie dzielą się praktycznymi przykładami. Odpowiedzi na najtrudniejsze pytania nie stanowią dla nich problemu.