Rozdzielnice Soltec, wyłączniki Projoy oraz dobór pozostałych zabezpieczeń instalacji PV:

OPIS SZKOLENIA:

Zapewnienie bezpieczeństwa elektrowni fotowoltaicznej nie należy do najprostszych zadań. Jednak posiadając gruntowną wiedzę na temat zabezpieczeń, możesz skutecznie wyeliminować wszystkie możliwe zagrożenia.

W Soltec regularnie rozbudowujemy naszą ofertę produktową. Od niedawna prowadzimy sprzedaż naszych autorskich rozdzielnic stworzonych na bazie komponentów od Noark. W naszych magazynach pojawiły się również wyłączniki przeciwpożarowe Projoy. Zapisz się na nasze szkolenie i poznaj te i inne rozwiązania. 

CZEGO DOWIESZ SIĘ PODCZAS SZKOLENIA?

  • Poznasz rodzaje i typy zabezpieczeń instalacji PV po stronie AC i DC
  • Dowiesz się, jaką rolę pełnią w instalacji poszczególne urządzenia
  • Zaznajomisz się z marką Projoy i poznasz ich ofertę produktową 
  • Nauczysz się, jak czytać parametry poszczególnych zabezpieczeń
  • Zdobędziesz wiedzę dotyczącą rozdzielnic Soltec i przekonasz się dlaczego warto włączyć je do Twojej oferty

W celu uzyskania dokładnych informacji dotyczących zakresu szkolenia, zapraszamy do kontaktu na adres mailowy: szkolenia@soltec.pl. 

DLACZEGO WARTO?

  • Postaw bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Podczas szkolenia przeprowadzimy Cię przez wszystkie najistotniejsze zagadnienia dotyczące doboru zabezpieczeń instalacji PV oraz przedstawimy naszą ofertę produktową.  
  • Uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia szkolenia. 

FORMA SZKOLENIA:

Szkolenie odbywa się on-line, uczestnicy otrzymają link z dostępem do platformy szkoleniowej.

Czas trwania: 2,5-3h

Rozpoczęcie szkolenia: godz. 10:00

CENA:

Szkolenie bezpłatne dla aktywnych Klientów Soltec związanych z branżą PV

WARUNKI SZKOLENIA:

  • Od uczestników szkolenia oczekiwana jest minimum podstawowa znajomość zagadnień fotowoltaiki i/lub ukończenie szkolenia wstępnego organizowanego przez SolAcademy.
  • Szkolenie tylko dla zarejestrowanych użytkowników platformy www.soltec.pl.

CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ SZKOLENIA SOLACADEMY? 

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy obecni na rynku PV już od ponad 14 lat. Współpracujemy z wiodącymi producentami komponentów PV, których również zapraszamy do poprowadzenia naszych szkoleń.

PRAKTYCZNA WIEDZA

Przetestowaliśmy już wiele dostępnych na rynku rozwiązań. Lata pracy z różnymi markami pozwalają nam wybierać najlepsze technologie i przekładają się na umiejętność ocenienia produktu.

ZAUFANIE

Z naszych szkoleń skorzystały już setki firm. Wiele z nich prowadzi z sukcesem własną działalność na rynku fotowoltaiki.

PROFESJONALIZM

Nasi prowadzący to eksperci w obszarze prowadzonych przez siebie szkoleń. Chętnie dzielą się praktycznymi przykładami. Odpowiedzi na najtrudniejsze pytania nie stanowią dla nich problemu.