Szkolenie produktowe: Moduły fotowoltaicze – poznaj technologię i rozwiązania:

Opis szkolenia:

Moduł modułowi nierówny - chociaż z zewnątrz nie widać różnicy, w praktyce moduły fotowoltaiczne mogą znaczącą się różnić. Mowa tutaj nie tylko o parametrach technicznych, ale także o technologii wykonania i rozwiązaniach stosowanych przez producentów. Jakie rozwiązania oferują dostępni na rynku producenci oraz na co zwracać uwagę? Wszystkiego dowiesz się podczas naszego szkolenia.

Podczas wydarzenia poznasz również marki producentów modułów fotowoltaicznych: SunPower, Sunlink, Trina Solar, GCL.

 

Podczas szkolenia dowiesz się:

  • Jakie rozwiązana proponują producenci modułów: Sunlink, Sunpower, GCL oraz Trina?
  • Czym się charakteryzują poszczególne marki?
  • Jakie technologie są ich wyróżnikiem?
  • Komu można je polecić?

·       

Dlaczego warto:

Poznasz nowe technologie. Będziesz w stanie lepiej doradzić swoim Klientom i dobierać odpowiednie rozwiązania do różnego rodzaju systemów fotowoltaicznych. Zapewnisz swoim Klientom wysoką sprawność i niezawodność.

Każdy z uczestników otrzyma bon o wartości 150 zł netto na zakupy za min. 2000 zł netto na platformie www.soltec.pl do wykorzystania w przeciągu 30 dni od dnia ukończenia szkolenia.

Uczestnicy otrzymają również certyfikat ukończenia szkolenia produktowego.

Najbliższy termin: 22.10.2020r.  godz. 10:00 - 12:00

 

Czym wyróżniają się szkolenia SOLACADEMY?

DOŚWIADCZENIE
Jesteśmy obecni na rynku PV już od ponad 14 lat. Współpracujemy z wiodącymi producentami komponentów PV, których również zapraszamy do poprowadzenia naszych szkoleń.

PRAKTYCZNA WIEDZA
Przetestowaliśmy już wiele dostępnych na rynku rozwiązań. Lata pracy z różnymi markami pozwalają nam wybierać najlepsze technologie i przekładają się na umiejętność ocenienia produktu.

ZAUFANIE
Z naszych szkoleń skorzystało już setki firm. Wiele z nich prowadzi z sukcesem własną działalność na rynku fotowoltaiki.

PROFESJONALIZM
Nasi prowadzący to eksperci w obszarze prowadzonych przez siebie szkoleń. Chętnie dzielą się praktycznymi przykładami. Odpowiedzi na najtrudniejsze pytania nie stanowią dla nich problemu.  

 

Warunki szkolenia:

Od uczestników szkolenia oczekiwana jest minimum podstawowa znajomości zagadnień fotowoltaiki. Szkolenie tylko dla zarejestrowanych użytkowników platformy www.soltec.pl

Formularz zgłoszeniowy

1. Dane do wystawienia faktury

2. Termin szkolenia

3. Dane uczestnika/uczestników

Uczestnik #1

4. Płatność

Uczestnik kursu zobowiązany jest do wniesienia opłaty w wysokości 100% ceny szkolenia w terminie do maks. 3 dni przed rozpoczęciem szkolenia, na podstawie faktury proforma. W szczególnych przypadkach Organizator może udzielić zgody na inny termin zapłaty za szkolenie. Prosimy o podanie na dokumencie przelewu, nazwy i daty kursu wraz z nazwą firmy wpłacającej.

5. Potwierdznie zgłoszenia

Adres e-mail, na który przesłane zostanie potwierdzenie zgłoszenia oraz informacje o płatności.