Szkolenie produktowe: Inwertery – dobierz właściwe dla siebie rozwiązanie:

Opis szkolenia

Wybór inwertera to niełatwa rzecz – szczególnie, że na polskim rynku fotowoltaiki dostępnych jest coraz więcej rozwiązań w tym zakresie. Poznaj dostępne na rynku rozwiązania. Weź udział w szkoleniu Solacademy, podczas którego nasi eksperci przybliżą informacje z zakresu inwerterów fotowoltaicznych, które posiadamy w naszej stałej ofercie. 

 

Podczas szkolenia:

·         Zapoznasz się z funkcjonalnościami inwerterów: Sofar Solar, Solplanet, Kostal, SolarEdge czy Huawei.

·         Dowiesz się, czym się charakteryzują poszczególne marki, jakie technologie są ich wyróżnikiem oraz w jakich instalacjach fotowoltaicznych sprawdzą się najlepiej.

·         Nauczysz się jak konfigurować poszczególne urządzenia.

 

Dlaczego warto:

Poznasz nowe technologie. Będziesz w stanie lepiej doradzić swoim Klientom i dobierać odpowiednie rozwiązania do różnego rodzaju systemów fotowoltaicznych. Zapewnisz swoim Klientom wysoką sprawność i niezawodność.

Każdy z uczestników otrzyma bon o wartości 150 zł netto na zakupy za min. 2000 zł netto na platformie www.soltec.pl do wykorzystania w przeciągu 30 dni od dnia ukończenia szkolenia.

Uczestnicy otrzymają również certyfikat ukończenia szkolenia produktowego.

 

Czym wyróżniają się szkolenia SOLACADEMY?

DOŚWIADCZENIE
Jesteśmy obecni na rynku PV już od ponad 14 lat. Współpracujemy z wiodącymi producentami komponentów PV, których również zapraszamy do poprowadzenia naszych szkoleń.

PRAKTYCZNA WIEDZA
Przetestowaliśmy już wiele dostępnych na rynku rozwiązań. Lata pracy z różnymi markami pozwalają nam wybierać najlepsze technologie i przekładają się na umiejętność ocenienia produktu.

ZAUFANIE
Z naszych szkoleń skorzystało już setki firm. Wiele z nich prowadzi z sukcesem własną działalność na rynku fotowoltaiki.

PROFESJONALIZM
Nasi prowadzący to eksperci w obszarze prowadzonych przez siebie szkoleń. Chętnie dzielą się praktycznymi przykładami. Odpowiedzi na najtrudniejsze pytania nie stanowią dla nich problemu.  

 

Warunki szkolenia:

Od uczestników szkolenia oczekiwana jest minimum podstawowa znajomości zagadnień fotowoltaiki. Szkolenie tylko dla zarejestrowanych użytkowników platformy www.soltec.pl

Najbliższy termin: 23.10.2020r.  godz. 10:00 - 12:00

Formularz zgłoszeniowy

1. Dane do wystawienia faktury

2. Termin szkolenia

3. Dane uczestnika/uczestników

Uczestnik #1

4. Płatność

Uczestnik kursu zobowiązany jest do wniesienia opłaty w wysokości 100% ceny szkolenia w terminie do maks. 3 dni przed rozpoczęciem szkolenia, na podstawie faktury proforma. W szczególnych przypadkach Organizator może udzielić zgody na inny termin zapłaty za szkolenie. Prosimy o podanie na dokumencie przelewu, nazwy i daty kursu wraz z nazwą firmy wpłacającej.

5. Potwierdznie zgłoszenia

Adres e-mail, na który przesłane zostanie potwierdzenie zgłoszenia oraz informacje o płatności.