Tigo TS4-R-S - moduł bezpieczeństwo

Tigo TS4-R-S - moduł bezpieczeństwoTigo TS4-R-S - moduł bezpieczeństwo227,55 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Pola wymagane

Ładowanie

Moduł Tigo TS4-R-S (Safety)

185.00 Netto

227,55 zł Brutto

Ceny

Ilość Cena Netto Cena Brutto
Od 1 szt. 185.00 zł 227.55 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Tigo TS4-R-S - moduł bezpieczeństwoTigo TS4-R-S - moduł bezpieczeństwo227,55 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Pola wymagane

Ładowanie

Tigo TS4-R-S - moduł bezpieczeństwo

Tigo TS4-R-S monitoruje każdy moduł fotowoltaiczny do którego jest podłączony, a po otrzymaniu sygnału z Cloud Connect lub Cloud Connect Advanced wyłącza moduł, czyli zwiera wyjścia i instalacja przechodzi w stan bezpieczny.

Funkcja bezpieczeństwa w TS4-R-S działa tylko wtedy, gdy optymalizator połączony jest z Cloud Connect lub Cloud Connect Advanced. Funkcja uruchamiana jest automatycznie lub ręcznie - po uaktywnieniu napięcie i natężenie prądu każdego modułu spada do 0.

Ręczne sterowanie funkcją bezpieczeństwa można zrealizować podłączając do Cloud Connect lub Cloud Connect Advanced wyłącznik pożarowy.

TS4-R jest rozwiązaniem z dodatkowym optymalizatorem, które zapewnia inteligentną funkcjonalność dla standardowego modułu PV, zwiększając jego wydajność i osiągi w  zacienionych instalacjach. Możliwe jest również stosowanie modułów PV z integrowanym optymalizatorem Tigo.

Baza optymalizatora TS4-R może być dopasowana do jednej z kilku opcjonalnych elektronicznych pokryw, aby dostosować się do różnych funkcji i budżetów. Razem tworzą nowe generatory elektroniki mocy na poziomie modułów: elastyczne, wymienne, skalowane, współpracujące z potężnym zapleczem komunikacyjnym.

Cechy wyróżniające produkt:

  Zgodne z Rapid Shutdown wg NEC 2014 690.12

  Dezaktywacja na poziomie modułu

  Ręczne lub automatyczne wyłączenie

  Monitorowanie na poziomie modułu produkcji energii i zarządzania systemem

Firma Tigo Energy została założona w 2007 roku przez zespół doświadczonych technologów. Łącząc unikalne podejście systemowe z wiedzą specjalistyczną w zakresie półprzewodników, elektroniki energetycznej i energii słonecznej, zespół Tigo opracował technologię Smart Module Optimizer pierwszej generacji dla przemysłu słonecznego. Wizją Tigo jest wykorzystanie zintegrowanej i zmodernizowanej technologii Flex MLPE oraz technologii komunikacyjnej w celu obniżenia kosztów energii słonecznej. Współpracując z producentami modułów i falowników poziomu 1. w branży, Tigo jest w stanie skoncentrować się na swoich kluczowych innowacjach dzięki najmądrzejszej platformie modułowej TS4 i wykorzystać szerszy ekosystem. Tigo prowadzi działalność w USA, Ameryce Środkowej i Południowej, na Karaibach, w Europie, Japonii, Chinach, Australii, na Południowym Pacyfiku i na Bliskim Wschodzie.

Misją Tigo jest dostarczanie inteligentnych rozwiązań fotowoltaicznych poprzez zwiększenie bezpieczeństwa, maksymalizację zbiorów energii i zapewnienie długoterminowej widoczności zwrotu z inwestycji.

476-00257-00

Atrybuty

Napięcie maksymalne [V]
66
Typ
Bezpieczeństwo
Wymiary [mm]
200 x 350 x 26
Voc [V]
52
Gwarancja na produkt
25 lat
Prąd zwarciowy [A]
12