Optymalizator Tigo TS4-A-O-Duo

Optymalizator Tigo TS4-A-O-DuoOptymalizator Tigo TS4-A-O-Duo392,99 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Pola wymagane

Ładowanie

Optymalizator Tigo TS4-A-O-Duo (Optym. + Safety + Monitoring)

319.50 Netto

392,99 zł Brutto

Ceny

Ilość Cena Netto Cena Brutto
Od 1 szt. 319.50 zł 392.99 zł

Optymalizator Tigo TS4-A-O-DuoOptymalizator Tigo TS4-A-O-Duo392,99 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Pola wymagane

Ładowanie

Optymalizator Tigo TS4-A-O-Duo

Tigo TS4-A-O-Duo optymalizuje każdy moduł fotowoltaiczny, do którego jest podłączony, poprawiając parametry łańcucha PV w przypadku zacienienia lub niedopasowania modułów. Rozszerzenie "Duo" w optymalizatorach Tigo sprawia, że jeden optymalizator jest w stanie obsługiwać dwa moduły fotowoltaiczne. Ponadto poprawia efektywność energetyczną, modernizując słabo działające systemy fotowoltaiczne lub dodając inteligentne funkcje do nowych instalacji. TS4-A-O-Duo z technologią UHD-Core i rozszerzonymi specyfikacjami obsługuje moduły fotowoltaiczne o mocy do 500 W.

W TS4-A-O-Duo zastosowano funkcję bezpieczeństwa, która
działa tylko wtedy, gdy optymalizator połączony jest z Cloud Connect lub Cloud Connect Advanced. Funkcja uruchamiana jest automatycznie lub ręcznie - po uaktywnieniu napięcie i natężenie prądu każdego modułu spada do 0.

Ręczne sterowanie funkcją bezpieczeństwa można zrealizować podłączając do Cloud Connect lub Cloud Connect Advanced wyłącznik pożarowy.

Cechy wyróżniające produkt:

  Optymalizacja w celu zwiększenia wydajności energetycznej i większej elastyczności projektowania

  Ręczna lub automatyczna opcja Shutdown (odłączenie wysokiego napięcia)

  Monitorowanie produkcji energii i zarządzania systememFirma Tigo Energy
została założona w 2007 roku przez zespół doświadczonych technologów. Łącząc unikalne podejście systemowe z wiedzą specjalistyczną w zakresie półprzewodników, elektroniki energetycznej i energii słonecznej, zespół Tigo opracował technologię Smart Module Optimizer pierwszej generacji dla przemysłu słonecznego. Wizją Tigo jest wykorzystanie zintegrowanej i zmodernizowanej technologii Flex MLPE oraz technologii komunikacyjnej w celu obniżenia kosztów energii słonecznej. Współpracując z producentami modułów i falowników poziomu 1. w branży, Tigo jest w stanie skoncentrować się na swoich kluczowych innowacjach dzięki najmądrzejszej platformie modułowej TS4 i wykorzystać szerszy ekosystem. Tigo prowadzi działalność w USA, Ameryce Środkowej i Południowej, na Karaibach, w Europie, Japonii, Chinach, Australii, na Południowym Pacyfiku i na Bliskim Wschodzie.

Misją Tigo jest dostarczanie inteligentnych rozwiązań fotowoltaicznych poprzez zwiększenie bezpieczeństwa, maksymalizację zbiorów energii i zapewnienie długoterminowej widoczności zwrotu z inwestycji.

TIGO TS4-A-O-DUO

Atrybuty

Moc [W]
700
Napięcie maksymalne [V]
90
Prąd maksymalny [A]
12
Minimalne napięcie MPPT [V]
16
Maksymalne napięcie MPPT [V]
90
Typ
Optymalizacja
Wymiary [mm]
250 x 300 x 23
Sprawność maksymalna [%]
99.6
Gwarancja na produkt
25 lat