Tigo TS4-R-M - moduł monitoring

Tigo TS4-R-M - moduł monitoringTigo TS4-R-M - moduł monitoring207,87 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Pola wymagane

Ładowanie

Moduł Tigo TS4-R-M (Monitoring)

169.00 Netto

207,87 zł Brutto

Ceny

Ilość Cena Netto Cena Brutto
Od 1 szt. 169.00 zł 207.87 zł

Tigo TS4-R-M - moduł monitoringTigo TS4-R-M - moduł monitoring207,87 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Pola wymagane

Ładowanie

Tigo TS4-R-M - moduł monitoring

Tigo TS4-R-M monitoruje każdy moduł fotowoltaiczny do którego jest podłączony.

TS4-R jest rozwiązaniem z dodatkowym optymalizatorem, które zapewnia inteligentną funkcjonalność dla standardowego modułu PV, zwiększając jego wydajność i osiągi w  zacienionych instalacjach. Możliwe jest również stosowanie modułów PV z integrowanym optymalizatorem Tigo.

Baza optymalizatora TS4-R może być dopasowana do jednej z kilku opcjonalnych elektronicznych pokryw, aby dostosować się do różnych funkcji i budżetów. Razem tworzą nowe generatory elektroniki mocy na poziomie modułów: elastyczne, wymienne, skalowane, współpracujące z potężnym zapleczem komunikacyjnym.

Cechy wyróżniające produkt:

  Obniża koszty działania i utrzymania

  Synchronizacja danych na platformie komunikacyjnej PV-2.0

  Śledzenie pracy poszczególnych modułów

  Możliwość integracji z CRM

  Weryfikacja uzysków energetycznych

  Jednoczesne zarządzanie wieloma instalacjami

Firma Tigo Energy została założona w 2007 roku przez zespół doświadczonych technologów. Łącząc unikalne podejście systemowe z wiedzą specjalistyczną w zakresie półprzewodników, elektroniki energetycznej i energii słonecznej, zespół Tigo opracował technologię Smart Module Optimizer pierwszej generacji dla przemysłu słonecznego. Wizją Tigo jest wykorzystanie zintegrowanej i zmodernizowanej technologii Flex MLPE oraz technologii komunikacyjnej w celu obniżenia kosztów energii słonecznej. Współpracując z producentami modułów i falowników poziomu 1 w branży, Tigo jest w stanie skoncentrować się na swoich kluczowych innowacjach dzięki najmądrzejszej platformie modułowej TS4 i wykorzystać szerszy ekosystem. Tigo prowadzi działalność w USA, Ameryce Środkowej i Południowej, na Karaibach, w Europie, Japonii, Chinach, Australii, na Południowym Pacyfiku i na Bliskim Wschodzie.

Misją Tigo jest dostarczanie inteligentnych rozwiązań fotowoltaicznych poprzez zwiększenie bezpieczeństwa, maksymalizację zbiorów energii i zapewnienie długoterminowej widoczności zwrotu z inwestycji.

TIGO TS4-R-M

Atrybuty

Napięcie maksymalne [V]
66
Typ
Monitoring
Wymiary [mm]
200 x 350 x 26
Voc [V]
52
Gwarancja na produkt
25 lat
Prąd zwarciowy [A]
12