Kabel komunikacyjny VE.Direct TX Victron Energy

Kabel komunikacyjny VE.Direct TX digital output cable (PWM light dimming cable)

Czas realizacji zamówienia produktu wynosi do 10 dni roboczych. Ze względu na obecną sytuację rynkową czas realizacji może ulec wydłużeniu.

46.51netto

46,51 zł brutto
Zapytaj o cenę
Kabel komunikacyjny VE.Direct TX Victron EnergyKabel komunikacyjny VE.Direct TX Victron Energy46,51 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Wymagane pola

Ładowanie

Hybrydowy Zawrót Głowy
.

Kabel wyjścia cyfrowego VE.Direct TX można stosować w połączeniu z ładowarkami BlueSolar i SmartSolar MPPT w systemach sterowania oświetleniem i jako wirtualne wyjście obciążenia.

Aplikacje oświetleniowe

Kabel przeznaczony jest do aplikacji oświetleniowych w systemach energii solarnej. Zużycie energii można znacznie zredukować dzięki funkcji zmniejszania natężenia światła. Mniejsze zużycie energii przekłada się na zmniejszenie całkowitego kosztu systemu. Poza tym, zwiększają się możliwości zapewnienia oświetlenia nawet w przypadku częściowego naładowania akumulatora w pochmurne dni. Kabel łączy wyjście TX złącza VE.Direct ładowarki MPPT z wejściem ściemniacza PWM sterownika LED.

Wyjście obciążenia wirtualnego

Kabel umożliwia dodanie funkcji wyjścia obciążenia w większych ładowarkach MPPT (MPPT 100/30 i większych), które nie są wyposażone w takie wyjście. Kabel łączy wyjście TX złącza VE.Direct ładowarki MPPT z przekaźnikiem ochronnym akumulatora lub przekaźnikiem stałym umożliwiając włączenie lub wyłączenie obciążenia.

ASS030550500

Attributes

Typ
Komunikacja
Masa [kg]
0.04
Wymiary [mm]
150 x150 x 30
Typ komunikacji
VE.Direct
Kategoria
Sterowanie
Gwarancja na produkt
5 lat