Akumulator AGM 12 V / 7 Ah MW Power

Akumulator AGM 7 Ah / 12 V MW Power

66.00 Netto

81,18 zł Brutto

Ceny

Ilość Cena Netto Cena Brutto
Od 1 szt. 66.00 zł 81.18 zł

Zapytaj o cenę
Akumulator AGM 12 V / 7 Ah MW PowerAkumulator AGM 12 V / 7 Ah MW Power81,18 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Wymagane pola

Ładowanie

Akumulatory MW Power serii MW są przeznaczone do stosowania zarówno w systemach zasilania awaryjnego jak i innych aplikacjach w których akumulator pracuje cyklicznie. Preferowane zastosowania akumulatorów tej serii to: zasilanie rezerwowe w UPS,w systemach automatyki oraz jako źródło energii w urządzeniach przenośnych, zasilanie silników i innych urządzeń w trybie pracy cyklicznej. Dla rozładowań 50% do 500 cykli pracy. Projektowana żywotność wynosi 6-9 lat dla 20-25 oC.

Cechy wyróżniające produkt:

  • Technologia VRLA - VRLA to skrót od Valve Regulated Lead Acid, co oznacza, że akumulatory są uszczelnione. Gaz ucieka przez zawory bezpieczeństwa tylko w przypadku przeładowania lub uszkodzenia ogniwa. Akumulatory VRLA są na zawsze bezobsługowe.
  • Zaplombowane (VRLA) akumulatory AGM - W tych akumulatorach elektrolit jest zaabsorbowany w separatorze z matą szklaną. Akumulatory AGM doskonale sprawdzą się do dostarczania dużych prądów w krótkim czasie (starty silników)
  • Zdolność regenracji - Akumulatory  technologią VRLA mają wyjątkową zdolność powrót do stanu rozładowania po głębokim lub długotrwałym stanie rozładowania. Niemniej jednak należy unikać wielokrotnego głębokiego i długotrwałego rozładowania, ponieważ wpływa to negatywnie na żywotność wszystkich akumulatorów
MW 7-12

Atrybuty

Technologia akumulatorów
AGM
Gwarancja na produkt
2 lata
Napięcie nominalne baterii [V]
12
Napięcie ładowania baterii [V]
14.4 - 15
Napięcie ładowania podtrzymujące [V]
13.5 - 13.8
Pojemność baterii [Ah]
7
Masa [kg]
2.2
Wymiary [mm]
151 x 100 x 65