Akumulator żelowy Deep Cycle 12 V/90 Ah Victron Energy

Akumulator żelowy Victron 12 V / 90 Ah Gel Deep Cycle

Czas realizacji zamówienia produktu wynosi do 10 dni roboczych. Ze względu na obecną sytuację rynkową czas realizacji może ulec wydłużeniu.

1204.54netto

1 204,54 zł brutto
Zapytaj o cenę
Akumulator żelowy Deep Cycle 12 V/90 Ah Victron EnergyAkumulator żelowy Deep Cycle 12 V/90 Ah Victron Energy1 204,54 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Wymagane pola

Ładowanie

Seria Gel Deep Cycle ma bardzo niską rezystancję wewnętrzną, dzięki czemu sprawdza się tam, gdzie, występuje rozładowanie przy wysokich natężeniach prądu, takich jak falowniki, pędniki oraz  wciągarki. Elektrolit jest w postaci żelu co zdecydowanie, wydłuża żywotność akumulatorów.

Seria modeli żelowych oferuje lepszą trwałość przy głębokich cyklach oraz większą żywotność całkowitą. Zastosowanie materiałów o wysokiej czystości oraz siatek wapniowo-ołowiowych zapewnia szczególnie niskie samowyładowanie, dzięki czemu nie wyładują się one przez długi okres bez ładowania. Akumulatory Gel Deep Cycle wyposażone są w miedziane zaciski płaskie z otworami M8, zapewniające najlepszy możliwy styk przy podłączeniu, eliminujący konieczność stosowania zacisków akumulatorów. Akumulatory są zgodne ze specyfikacjami CE i UL w ognioodpornych pojemnikach z ABS i są objęte ogólnoświatową 2-letnią gwarancją Victron.

Technologia VRLA

VRLA to skrót od Valve Regulated Lead Acid, co oznacza, że akumulatory są uszczelnione. Gaz ucieka przez zawory bezpieczeństwa tylko w przypadku przeładowania lub uszkodzenia ogniwa. Akumulatory VRLA są na zawsze bezobsługowe.

Niskie samo rozładowanie

Dzięki zastosowaniu ołowianych siatek wapiennych i materiałów o wysokiej czystości, akumulatory Victron VRLA mogą być przechowywane przez długi czas bez ładowania. Współczynnik samo rozładowania jest mniejszy niż 2% miesięcznie w temperaturze 20 ° C. Samo rozładowanie podwaja się przy każdym wzroście temperatury o 10 ° C. Dlatego akumulatory Victron VRLA mogą być przechowywane nawet przez rok bez ładowania, jeśli są przechowywane w chłodnych warunkach.

Zdolność regeneracji

Akumulatory Victron z technologią VRLA mają wyjątkową zdolność powrót do stanu rozładowania po głębokim lub długotrwałym stanie rozładowania. Niemniej jednak należy unikać wielokrotnego głębokiego i długotrwałego rozładowania, ponieważ wpływa to negatywnie na żywotność wszystkich akumulatorów, Victron Gel Deep Cycle nie są tu wyjątkiem.

BAT412800104

Attributes

Technologia akumulatora
Gel
Napięcie nominalne baterii [V]
12
Ładowanie podtrzymujące [V]
13.5 - 13.8
Napięcie ładowania akumulatora [V]
14.1 - 14.4
Ładowanie do przechowywania [V]
13.2 - 13.5
Pojemność baterii [Ah]
90
Masa [kg]
26
Wymiary [mm]
350 x 183 x 167
Gwarancja na produkt
2 lata