Blog navigation

Ostatnio na blogu

Ostatnie wpisy

 • Black Week startuje w Soltec
  Black Week startuje w Soltec

  Kończymy listopad super cenami w Soltec. Już dziś startujemy z naszą wyjątkową ofertą na Black Week. Sprawdź, jakie produkty przygotowaliśmy dla Ciebie w naszej ofercie. Spiesz się! Promocja ważna przez najbliższy tydzień lub do wyczerpania zapasów. 

  Czytaj więcej
 • Inwertery SofarSolar w ofercie Soltec
  Inwertery SofarSolar w ofercie Soltec

  Rynek PV nie zmniejsza obrotów i nieustannie się zmienia. Dostosuj swoją ofertę do zmieniających się potrzeb klientów i wybierz zarówno falowniki hybrydowe, jak i sieciowe o dużej mocy – wszystko  od  SofarSolar.

  Czytaj więcej
 • SOLTEC PARTNEREM TARGÓW ENEX
  SOLTEC PARTNEREM TARGÓW ENEX

  Jest nam bardzo miło ogłosić, że Soltec został Partnerem najważniejszego wydarzenia na polskim rynku energetyki: Targów ENEX! Wielokrotnie uczestniczyliśmy w poprzednich edycjach i każda kolejna zaskakiwała nas wysokim poziomem, nowoczesnością i frekwencją. Wierzymy, że 25. edycja będzie jeszcze lepsza niż poprzednia. Spotkajmy się na jubileuszowych Targach ENEX już 8-9.03.2023!

  Czytaj więcej
 • Transfer roku – iStoragE z Kehua Tech trafi do Soltec
  Transfer roku – iStoragE z Kehua Tech trafi do Soltec

  Już wkrótce do drużyny produktów Soltec dołączy iStoragE – magazyn energii typu All-In-One. Baterie w systemie Kehua są jednymi z najmocniejszych zawodników na rynku, ale to nie jedyne zalety, dla których warto postawić na iStoragE.

  Czytaj więcej
 • Przepływowe magazyny energii redox - prąd zmian energetyki
  Przepływowe magazyny energii redox - prąd zmian energetyki

  Oksydacja i redukcja – te procesy zachodzące w przepływowych magazynach energii redox pozwalają na przekształcenie energii chemicznej w elektryczną. To rozwiązanie już trafiło do komercyjnego zastosowania, jednak nie jest pozbawione wad. Czy naukowcom uda się je zlikwidować?  

  Czytaj więcej
 • Rewolucyjna technologia w Soltec – moduły Ntype od Triny Solar
  Rewolucyjna technologia w Soltec – moduły Ntype od Triny Solar

  W branży PV liczy się wydajność, innowacyjność i niezawodność. Dlatego do naszej oferty trafiły moduły Trina Solar Vertex S+ o mocach 410-425 W, posiadające 120 ogniw wykonanych w technologii TOPCon. Dowiedz się, dlaczego to rozwiązanie wkrótce może zdominować rynek.

  Czytaj więcej
 • Odnawialne źródła energii w Polsce
  Odnawialne źródła energii w Polsce

  W obliczu wyzwań klimatycznych stają się coraz ważniejszym ogniwem polskiego systemu energetycznego. Odnawialne źródła energii – czym są? Jakie korzyści płyną z zastosowania alternatywnych źródeł energii? Jak wygląda rynek OZE w Polsce? O tym dowiesz się z artykułu.

  Czytaj więcej
 • 10 lat gwarancji na konstrukcje montażowe Soltec
  10 lat gwarancji na konstrukcje montażowe Soltec

  Instalacja PV to inwestycja na lata m.in. dlatego, że producenci paneli fotowoltaicznych oraz inwerterów udzielają na swoje produkty wieloletnich gwarancji. Teraz i my dołączamy do tego grona, ponieważ zakup naszych konstrukcji montażowych objęty jest 10-letnią ochroną.  

  Czytaj więcej
 • Od czego zależy cena prądu?
  Od czego zależy cena prądu?

  Od czego zależy cena prądu? Co kryje się pod tajemniczymi terminami, które można znaleźć na rachunkach za energię elektryczną? Jak oszczędzać energię, aby w przyszłości ograniczać ceny prądu? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w poniższym artykule.

  Czytaj więcej
 • Agnieszka Kozłowska-Korbicz z nagrodą „Energia Kobiet”
  Agnieszka Kozłowska-Korbicz z nagrodą „Energia Kobiet”

  W dniach 28-29 września do Wrocławia przyjechali eksperci związani z sektorem energetycznym, ponieważ stolica Dolnego Śląska po raz kolejny była gospodarzem Kongresu Energetycznego. W jednym z paneli dyskusyjnych udział wzięła Agnieszka Kozłowska-Korbicz, Dyrektor ds. Projektów Strategicznych w Soltec, która podczas konferencji została również wyróżniona nagrodą w konkursie „Energia Kobiet”!

  Czytaj więcej
 • Nowy Program Instalatorski Hoymiles – montuj i zyskuj
  Nowy Program Instalatorski Hoymiles – montuj i zyskuj

  Montujesz mikroinwertery Hoymiles? Wiesz więc, że to wysokiej jakości urządzenia, które gwarantują wyższe uzyski! Zależy nam, żeby wspierać naszych Klientów jeszcze bardziej, dlatego stworzyliśmy Program Serwisowy Hoymiles, który w przypadku usterki zapewni instalatorowi zwrot kosztów operacji serwisowej, a jego klientowi - szybką wymianę urządzenia.

  Czytaj więcej
 • Czy grawitacyjne magazyny energii przyciągną inwestorów?
  Czy grawitacyjne magazyny energii przyciągną inwestorów?

  Magazyny energii stają się coraz istotniejszym elementem systemu elektroenergetycznego, zwłaszcza w kontekście wzrostu potencjału mocy z OZE. To dlatego kreatywni inżynierowie na całym świecie nieustannie przedstawiają nowe rozwiązania, które mają pozwolić na efektywniejsze, tańsze oraz trwalsze sposoby na przechowywanie nieskonsumowanej energii. Jednym z nich jest nowa odsłona bardzo dobrze znanej technologii – grawitacyjne magazyny energii.  

  Czytaj więcej
Showing 1 to 12 of 118 (10 Pages)