Folia grzewcza DH NR-1 240 W/m2 Dream Heat

Folia Dream Heat DH NR-1 240 W/m2

187.50 Netto

230,63 zł Brutto

Ceny

Ilość Cena Netto Cena Brutto
Od 1 m2 187.50 zł 230.62 zł

Zapytaj o cenę
Folia grzewcza DH NR-1 240 W/m2 Dream HeatFolia grzewcza DH NR-1 240 W/m2 Dream Heat230,63 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Wymagane pola

Ładowanie

Folia Dream Heat DH NR-1 240 W/m2 jest dedykowana do ogrzewania podłóg, które następnie ogrzewają powietrze w pomieszczeniu. Dzięki temu, temperatura powietrza jest stała. Zasadą działania folii Dream Heat jest ogrzewanie podczerwienią. Folię Dream Heat tworzy mata grzewcza utworzona z połączenia włókna węglowego z pastą z karbonu. Mata pokryta jest dodatkowymi dwiema warstwami laminatu, tworząc łącznie 11 warstw, czyniąc produkt bardzo cienkim (tylko 0,7 mm) w porównaniu z klasycznym ogrzewaniem podłogowym. Folie DREAM HEAT pozwalają uzyskać więcej przestrzeni we wnętrzach, jednocześnie poprawiając komfort cieplny.

W pełni zintegrowany system ogrzewania łączy mate grzewczą Dream Heat z energią pochodzącą z instalacji fotowoltaicznej, dzięki czemu użytkownik korzysta z bezpłatnej energii słonecznej, której koszt pozyskania jest darmowy i niezależny od wzrostów cen energii elektrycznej.

Przez zastosowanie laminatów odpornych na termokurczliwość produkt jest bezawaryjny i nie wymaga przeglądów ani konserwacji. Ponadto odpada zakup pieca oraz jego obowiązkowych okresowych konserwacji, napraw i obsługi. Fale ciepła emitowane przez folie grzewcza Dream Heat osuszają ściany, co prowadzi do poprawienia ich właściwości izolacyjnych - sucha ściana izoluje lepiej niż ściana wilgotna. Dzięki temu zapotrzebowanie na ciepło jest obniżone.

Dzięki uzyskaniu dwóch rodzajów ciepła – bezpośredniego (wysłanego podczerwienią przez folię Dream Heat) oraz pośredniego (ciepła odebranego przez podłogi i przedmioty znajdujące się w pomieszczeniu) – temperatura odczuwana w pomieszczeniu jest około 2-3℃ wyższa niż w rzeczywistości, co wpływa na odczuwany komfort termiczny. Folie Dream Heat są przyjazne dla alergików. Ich działanie nigdy nie wprawia w ruch powietrza, dzięki czemu nie unoszą się w nim kurz, bakterie i pyłki. Utrzymują idealną wilgotność pomieszczenia, dzięki czemu nie wysychają śluzówki, co pozytywnie wpływa na odporność wszystkich osób przebywających w pomieszczeniu.

Przy montażu wykonanym bez certyfikowanego instalatora gwarancja wynosi 2 lata. Natomiast 30-letnia gwarancja obowiązuje jeżeli montaż został wykonany przez autoryzowanego instalatora z certyfikatem Dream Heat i kompletnym systemem dedykowanych materiałów z wyłączeniem termostatów.

Cechy wyróżniające produkt:

  Bezawaryjność

  Poprawia właściwości izolacyjne pomieszczenia

  Obniżone zapotrzebowanie na ciepło w pomieszczeniu

  Uzyskanie dwóch rodzajów ciepła – bezpośredniego oraz pośredniego

  Przyjazny dla alergików

  Utrzymuje idealną wilgotność pomieszczeniaBUD0050

Atrybuty

Napięcie maksymalne [V]
1000
Masa [kg]
38
Elementy Dream Heat
Folie grzewcze
Szerokość rolki [mm]
1000
Długość rolki [m]
50
Maksymalna moc na m² [W]
240
Napięcie nominalne [V]
230
Maksymalna temperatura grzania [°C]
50