Zestaw monitorujący Cloud Connect Tigo

Cloud Connect KIT CCA Tigo

1200.00netto

1 200,00 zł brutto
Zapytaj o cenę
Zestaw monitorujący Cloud Connect TigoZestaw monitorujący Cloud Connect Tigo1 200,00 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Wymagane pola

Ładowanie

Cloud Connect KIT CCA Tigo


Cloud Connect to rejestrator danych i centrum komunikacyjne inteligentnej platformy Tigo. Dzięki chmurze Tigo zapewnia bezpieczeństwo, umożliwia monitorowanie na poziomie modułu PV. Działa również jako rejestrator danych urządzeń wyposażonych w Modbus, takich jak liczniki prądu przemiennego, stacje meteorologiczne i wybrane falowniki. Zalety Cloud Connect: wbudowane Wi-Fi, darmowa aplikacja iOS / Android na potrzeby monitorowania i uruchamiania, łatwy w montażu element szyny DIN.

Połączenie z internetem należy wykonać przez port Ethernet lub wbudowaną w Cloud Connect kartę Wi-Fi. Zasilanie z zasilacza montowanego na szynie lub z gniazda w ścianie. W razie potrzeby podłączyć zewnętrzny wyłącznik bezpieczeństwa. Jeżeli Cloud Connect montowany jest w metalowej szafce, antenę Wi-Fi należy zamontować na zewnątrz.

W zestawie znajduje się także Access Point.

Cechy wyróżniające produkt:

  Korzystny cenowo - zaawansowane technologie czynią z CCA korzystne cenowo rozwiązanie dla dużych instalacji

  Jeden z najmniejszych rejestratorów danych na rynku

  Aplikacja Tigo Smart - Tigo Smart OS pozwala firmom trzecim rozwijać i dostarczać aplikacje do Cloud Connect po przez Tigo app store

  Łączy inteligentne moduły w chmurze dzięki oprogramowaniu Tigo Smart Monitoring

  Połączenie internetowe przez Ethernet lub WiFi

  Umożliwia rozłączenie łańcucha na poziomie modułu i zdalną konfigurację przy pomocy mobilnej aplikacji Tigo

  Wyposażony w port RS-485 zapewniający zgodność z urządzeniami firm trzecich. Umożliwia: odczytywanie i raportowanie danych z falowników wyposażonych w modbus, kontrolerów ładowania, stacji meteorologicznych, inteligentnych skrzynek łączących liczników dochodów

Firma Tigo Energy została założona w 2007 roku przez zespół doświadczonych technologów. Łącząc unikalne podejście systemowe z wiedzą specjalistyczną w zakresie półprzewodników, elektroniki energetycznej i energii słonecznej, zespół Tigo opracował technologię Smart Module Optimizer pierwszej generacji dla przemysłu słonecznego. Wizją Tigo jest wykorzystanie zintegrowanej i zmodernizowanej technologii Flex MLPE oraz technologii komunikacyjnej w celu obniżenia kosztów energii słonecznej. Współpracując z producentami modułów i falowników poziomu 1. w branży, Tigo jest w stanie skoncentrować się na swoich kluczowych innowacjach dzięki najmądrzejszej platformie modułowej TS4 i wykorzystać szerszy ekosystem. Tigo prowadzi działalność w USA, Ameryce Środkowej i Południowej, na Karaibach, w Europie, Japonii, Chinach, Australii, na Południowym Pacyfiku i na Bliskim Wschodzie.

Misją Tigo jest dostarczanie inteligentnych rozwiązań fotowoltaicznych poprzez zwiększenie bezpieczeństwa, maksymalizację zbiorów energii i zapewnienie długoterminowej widoczności zwrotu z inwestycji.

344-00000-52

Attributes

Typ
Komunikacja
Wymiary [mm]
115.51 x 31 x 71.54
Typ komunikacji
Ethernet
RS485
WiFi