Licznik energii 3F 63 A Kostal

Kostal Energy meter

1948.50netto

1 948,50 zł brutto
Zapytaj o cenę
Licznik energii 3F 63 A KostalLicznik energii 3F 63 A Kostal1 948,50 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Wymagane pola

Ładowanie

Kostal Energy meter

Licznik KOSTAL Smart Energy Meter to urządzenie pomiarowe mierzące parametry elektryczne i udostępniające je falownikowi poprzez sieć LAN lub RS485. Urządzenie nie jest licznikiem energii elektrycznej czynnej w rozumieniu dyrektywy UE 2004/22/WE (MID) i może być wykorzystywane wyłącznie do użytku wewnętrznego.

Dane zbierane przez licznik KOSTAL Smart Energy Meter dotyczące produkcji energii elektrycznej przez instalację mogą różnić się od danych z głównego licznika energii.

Licznik KOSTAL Smart Energy Meter należy do III kategorii wytrzymałości przepięciowej i dlatego wolno go podłączać wyłącznie w podrozdzielni lub rozdzielnicy po stronie odbiorników za licznikiem energii zakładu energetycznego (ZE) oraz nadaje się tylko do użytku wewnątrz pomieszczeń.

Cechy wyróżniające produkt:

  Zintegrowany 3-fazowy pomiar energii do 63 A

  Przy użyciu przekładnika możliwy pomiar wyższych prądów

  2 złącza LAN oraz 2 złącza RS485 (Modbus RTU)

  Wysoka dokładność pomiaru

  Czujnik prądu i moduł zarządzania energią do podłączenia akumulatorów AC

  Inteligentne sterowanie do połączeń rojowych falowników

  Łatwość instalacji w szafie sterowniczej na szynie DIN

  Prosta konfiguracja urządzenia z poziomu przeglądarki z ustawionymi wartościami domyślnymi

  Aktualizacja oprogramowania z poziomu przeglądarki

  Możliwość współpracy z PLENTICORE plus, PIKO 4.2-20, PIKO EPC, PIKO MP plus, PIKO IQ

Należąca do koncernu KOSTAL z ponad 100-letnim doświadczeniem, spółka KOSTAL Solar Electric, została powołana w 2006 roku i jest wiodącym producentem nowatorskich falowników szeregowych i systemów magazynowania energii elektrycznej do użytku domowego lub komercyjnego. Produkty marki KOSTAL Solar Electric wyróżniają się wysokim poziomem zaawansowania technologicznego oraz szerokimi możliwościami zastosowania np. w środowisku Smart Home. Sukces i doświadczenie zdobyte w branżach elektronicznej, elektromechanicznej i mechatronicznej, skierowane do branży motoryzacyjnej i przemysłowej, jest wykorzystywane w rozwoju technologicznym i budowie falowników sieciowych i hybrydowych. Dzięki wartościom, którym Kostal jest wierny od ponad 100 lat, jest w stanie dostarczyć produkty cechujące się niezawodną jakością, trwałością. Stabilne partnerstwo biznesowe między Soltec i Kostal jest gwarancją stabilnego rozwoju i najwyższej jakości.

10507524

Attributes

Typ
Monitoring
Prąd maksymalny [A]
63
Liczba faz
3
Masa [kg]
0.3
Wymiary [mm]
70 x 88 x 65
Typ komunikacji
Ethernet
RS485
Gwarancja na produkt
2 lata