Bramka komunikacyjna TAP WiFi Tigo

TAP WiFi Tigo (Gateway)

298.50netto

298,50 zł brutto
Zapytaj o cenę
Bramka komunikacyjna TAP WiFi TigoBramka komunikacyjna TAP WiFi Tigo298,50 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Wymagane pola

Ładowanie

TAP WiFi Tigo (Gateway)


Brama komunikacyjna Tigo zapewnia niezawodne, bezprzewodowe połączenie na częstotliwości 2,4 GHz z każdym inteligentnym modułem fotowoltaicznym. Połączenie RS485 z innymi bramami oraz z Cloud Connect zaleca się wykonać skrętką 2-parową w izolacji odpornej na promieniowanie UV. Bramę należy zamontować pośrodku tablicy modułów PV - pod modułem lub na ramie konstrukcji wsporczej.

Każda brama może komunikować się z maksymalnie 120 modułami inteligentnymi na odległość do 15m. Korzystając z połączenia RS485 można rozbudować tablicę do 7 bram i 360 modułów.

Firma Tigo Energy została założona w 2007 roku przez zespół doświadczonych technologów. Łącząc unikalne podejście systemowe z wiedzą specjalistyczną w zakresie półprzewodników, elektroniki energetycznej i energii słonecznej, zespół Tigo opracował technologię Smart Module Optimizer pierwszej generacji dla przemysłu słonecznego. Wizją Tigo jest wykorzystanie zintegrowanej i zmodernizowanej technologii Flex MLPE oraz technologii komunikacyjnej w celu obniżenia kosztów energii słonecznej. Współpracując z producentami modułów i falowników poziomu 1. w branży, Tigo jest w stanie skoncentrować się na swoich kluczowych innowacjach dzięki najmądrzejszej platformie modułowej TS4 i wykorzystać szerszy ekosystem. Tigo prowadzi działalność w USA, Ameryce Środkowej i Południowej, na Karaibach, w Europie, Japonii, Chinach, Australii, na Południowym Pacyfiku i na Bliskim Wschodzie.

Misją Tigo jest dostarczanie inteligentnych rozwiązań fotowoltaicznych poprzez zwiększenie bezpieczeństwa, maksymalizację zbiorów energii i zapewnienie długoterminowej widoczności zwrotu z inwestycji.

158-00000-02

Attributes

Typ
Komunikacja
Wymiary [mm]
141.3 x 148.5 x 33.3
Typ komunikacji
RS485
WiFi