TWÓJ PARTNER B2B W POZYSKIWANIU ENERGII SŁONECZNEJ

Jesteśmy jednym z najstarszych dostawców komponentów instalacji fotowoltaicznych w Polsce. Od 2006 dostarczamy wysokiej jakości elementy systemów PV firmom, które projektują, montują oraz serwisują instalacje fotowoltaiczne swoich klientów.

Nasza współpraca nie kończy się na sprzedaży systemów PV. Nasi partnerzy biznesowi mogą liczyć na profesjonalne wsparcie merytoryczne w zakresie projektowania instalacji fotowoltaicznych i serwisowania systemów solarnych.

Wykorzystując zdobyte doświadczenie dzielimy się wiedzą, oferując dodatkowe wsparcie merytoryczno-techniczne oraz organizując liczne szkolenia.

NASZE WARTOŚCI

JAKOŚĆ

Starannie dobieramy sprzęt dostępny w naszej ofercie. Przed wprowadzeniem do oferty testujemy moduły i falowniki, mamy dostęp do wyników badań i testów z centrów R&D oraz niezależnych instytutów certyfikujących. Dbamy o jakość!

DOŚWIADCZENIE

17 lat na rynku fotowoltaiki pozwala nam proponować naszym klientom najlepsze i sprawdzone rozwiązania w zakresie instalacji i komponentów fotowoltaicznych.

WIEDZA

Dbamy o to, aby nasi klienci i instalatorzy mieli jak największą wiedzę na temat komponentów PV. Dlatego też szkolimy, edukujemy i chętnie dzielimy się wiedzą techniczną, odpowiadając na dodatkowe pytania naszych partnerów.

PARTNERSTWO

Wiemy, czego poszukują klienci i co jest dla nich najważniejsze. Stawiamy na pełne wsparcie, indywidualne podejście i elastyczność. Doceniamy długofalową współpracę z naszymi klientami zapewniając im dostęp do najlepszych ofert w zakresie komponentów PV. Nasi klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie.

HISTORIA

DOSTARCZAMY KOMPONENTY PV HURTOWNIA NAPĘDZANA SŁOŃCEM

Stawiamy na sprawdzonych producentów i niezawodną jakość produktów. Naszą ofertę komponujemy w taki sposób, aby spełniała oczekiwania każdego klienta.

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO TO, CZEGO POTRZEBUJESZ DO BUDOWY SYSTEMU PV:

DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ I DOŚWIADCZENIEM

Prowadzimy profesjonalne szkolenia dla zespołów handlowo-produktowych, ekip instalatorskich, instalatorów magazynów energii oraz systemów hybrydowych. Poruszamy tematy interesujące zarówno dla osób początkujących na rynku fotowoltaiki, jak i doświadczonych ekspertów, którym umożliwiamy zaktualizowanie wiedzy w zakresie montażu i serwisowania systemów solarnych.

WSPIERAMY MERYTORYCZNIE I TECHNICZNIE PROJEKTUJEMY I SERWISUJEMY

Kompleksowo przeprowadzimy Cię przez proces projektowania instalacji fotowoltaicznej. Nasi eksperci przygotują dla Ciebie projekt niezależnie od poziomu jego zaawansowania, Dowiedz się więcej.


Instalacja Twojego Klienta nie działa poprawnie? Sprzęt działa gorzej niż powinien? Możesz liczyć na nasze wsparcie w zdiagnozowaniu problemu, kontakcie z producentem, a także w przeprowadzeniu procedury reklamacyjnej.

Chcesz otrzymać pomoc? Skontaktuj się z nami

RZETELNI PRODUCENCI I NAJLEPSZE RELACJE BIZNESOWE

Współpracujemy ze sprawdzonymi i doświadczonymi producentami sprzętu PV i elektrycznego. Własny magazyn i długofalowe relacje z producentami dają pewność dostępności wszystkich komponentów instalacji fotowoltaicznej. Nasi partnerzy biznesowi mogą nam zaufać i być pewni, że dzięki nam zapewniają swoim Klientom najwyższą dostępność i najlepszą jakość. Więcej informacji na temat producentów, z którymi współpracujemy. Sprawdź.