Folia grzewcza Grafenowa 150 W Soleo Heat

Folia Grafenowa do ogrzewania podczerwienią 150 W Soleo Heat

136.50netto

136,50 zł brutto
Zapytaj o cenę
Folia grzewcza Grafenowa 150 W Soleo HeatFolia grzewcza Grafenowa 150 W Soleo Heat136,50 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Wymagane pola

Ładowanie

Grafenową folię grzewczą na podczerwień SOLEO HEAT tworzy mata grzewcza utworzona z połączenia włókna węglowego z pastą węglową z dodatkiem Grafenu. Proces emisji ciepła działa na zasadzie promieniowania podczerwonego, dzięki czemu ogrzewanie jest bardziej wydajne. Bazę folii grzewczej stanowi folia PET co daje dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz ścieranie a mata pokryta jest warstwami laminatu, czyniąc produkt bardzo cienkim (tylko 0,4 mm).

Folia grzewcza zasilana jest za pomocą miedzianej taśmy, która podłączona zostanie do sieci elektrycznej na stałe. Sterowanie tym sposobem ogrzewania odbywa się za pomocą termostatu umieszczonego na ścianie. Folia może być stosowana do montażu na suficie, ścianie i podłodze. Sprawność folii to 99% +/- 1%. Moc 150 W dotyczy jednego m2 powierzchni grzewczej.

Folie Soleo Heat są przyjazne dla alergików. Ich działanie nigdy nie wprawia w ruch powietrza, dzięki czemu nie unoszą się w nim kurz, bakterie i pyłki. 

Przeznaczenie: domy, mieszkania, oranżerie, biura, budynki użyteczności publicznej, hale produkcyjne, budynki sakralne, zabytki, szkoły i inne powierzchnie zamknięte.

Korzyści z zastosowania: prosta i szybka instalacja, montaż bez hałasu i kurzu, długa fala podczerwieni, bezobsługowy system grzewczy, niski koszt eksploatacji.

Standardowa gwarancja to 2 lata. W przypadku montażu przez instalatora z certyfikatem Soleo Heat i wykorzystaniem dedykowanych materiałów gwarancja to 20 lat.

Zgodność z normami: ISO9001, ISO14001, CE, ROHS/EN13501/1+A1

SHF-01

Attributes

Napięcie zasilania AC [V]
230
Prąd znamionowy [A]
1
Masa rolki [kg]
32
Elementy ogrzewania
Folie grzewcze
Szerokość rolki [mm]
500
Długość rolki [m]
120
Maksymalna moc na m² [W]
150
Kategoria
Ogrzewanie
Gwarancja na produkt
20 lat