Licznik energii 3F 100 A SO F&F

Licznik zużycia energii elektrycznej 3-fazowy z SO

375.00 Netto

461,25 zł Brutto

Ceny

Ilość Cena Netto Cena Brutto
Od 1 szt. 375.00 zł 461.25 zł

Zapytaj o cenę
Licznik energii 3F 100 A SO F&FLicznik energii 3F 100 A SO F&F461,25 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Wymagane pola

Ładowanie

Licznik zużycia energii elektrycznej 3-fazowy z SO

LE-03d jest statycznym (elektronicznym) wzorcowanym licznikiem energii elektrycznej prądu przemiennego trójfazowego w układzie bezpośrednim.

Działanie
Specjalny układ elektroniczny pod wpływem przepływającego prądu i przyłożonego napięcia w każdej fazie generuje impulsy w ilości proporcjonalnej do pobieranej energii elektrycznej w tej fazie. Pobór energii w fazie sygnalizowany jest miganiem odpowiedniej LED (A, B, C). Suma impulsów z trzech faz sygnalizowana miganiem LED (800 imp/kWh) przeliczana jest na energię pobraną w całym układzie trójfazowym, a jej wartość wskazywana jest przez segmentowy wyświetlacz LCD. Cyfra po przecinku oznacza części dziesiętne (0.1 kWh = 100 Wh).

Uwaga!
Licznik posiada wyjście impulsowe SO+ - SO-. Pozwala to na podłączenie innego urządzenia impulsowego sczytującego (SO) generowane impulsy przez licznik. Do poprawnej pracy licznika nie jest wymagane podłączenie dodatkowego urządzenia.

Licznik posiada możliwość plombowania osłon zacisków wejściowych i wyjściowych uniemożliwiające zrobienie obejścia licznika.

Firma F&F powstała w 1992 roku i jest jednym z największych polskich producentów wysokiej jakości urządzeń elektronicznych z dziedziny techniki przekaźnikowej, dedykowanych do aplikacji domowych i przemysłowych. Ofertę firmy stanowią przekaźniki czasowe, zegary sterujące, przekaźniki kontroli faz, wyłączniki zmierzchowe, liczniki energii, systemy automatyki budynkowej, rozwiązania z zakresu telemetrii, przetworniki pomiarowe. W trosce o najwyższą jakość, na każdym etapie - od projektu poprzez prototypowanie i produkcję - wszystkie produkty podlegają wielokrotnej kontroli, dzięki czemu cechują się one trwałością i niezawodnością. F&F wdrożył i stosuje certyfikowany system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2015.

LICZNIK 3 FAZ

Atrybuty

Typ
Monitoring
Szerokość - liczba modułów
7
Prąd maksymalny [A]
100
Liczba faz
3
Wymiary [mm]
122 x 100 x 65