Regulator ładowania BlueSolar MPPT 100/15 Victron Energy

Regulator ładowania Victron BlueSolar MPPT 100/15 Retail

Czas realizacji zamówienia produktu wynosi do 10 dni roboczych. Ze względu na obecną sytuację rynkową czas realizacji może ulec wydłużeniu.

534.86netto

534,86 zł brutto
Zapytaj o cenę
Regulator ładowania BlueSolar MPPT 100/15 Victron EnergyRegulator ładowania BlueSolar MPPT 100/15 Victron Energy534,86 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Wymagane pola

Ładowanie

Hybrydowy Zawrót Głowy
.


Ładowarka solarna BlueSolar MPPT zasilana jest energię z paneli słonecznych (PV) na potrzeby ładowania akumulatorów. Korzystając z najnowszej, najszybszej technologii, BlueSolar maksymalizuje ten proces, inteligentnie go wspierając, aby osiągnąć pełne naładowanie w jak najkrótszym czasie. BlueSolar utrzymuje baterię w dobrym stanie, wydłużając jej żywotność.

MPPT: Ultra szybkie śledzenie maksymalnego punktu mocy

Dzięki ciągłemu monitorowaniu napięcia i prądu wyjściowego paneli słonecznych (PV), technologia MPPT sprawia, że ​​każdy procent dostępnej energii jest odbierany z paneli i skutecznie gromadzony w bateriach. Zalety tego procesu są najlepiej widoczne wtedy, kiedy niebo jest częściowo zachmurzone, a natężenie światła stale się zmienia. BlueSolar poprawi pozyskiwanie energii nawet o 30% w porównaniu do kontrolerów ładowania PWM i do 10% w porównaniu do typowych kontrolerów MPPT.

Zdalne monitorowanie i sterowanie

Zdalne sterowanie i monitorowanie rozbudowanych funkcji ładowarki BlueSolar MPPT jest możliwe za pomoc klucza sprzętowego Bluetooth przez smartfona lub na innym urządzeniu za pośrednictwem VictronConnect. Jeśli instalacja połączona jest z internetem, Victron Remote Management Portal (VRM) zapewni dostęp do systemu w dowolnym czasie i miejscu. Obie usługi są bezpłatne. 

Wyjście obciążenia

Inteligentna funkcja wyjścia obciążenia zapobiega uszkodzeniom spowodowanym przez rozładowane baterie. Można skonfigurować napięcie, przy którym BlueSolar odłącza obciążenie, zapobiegając w ten sposób nadmiernemu rozładowaniu baterii. BlueSolar jest tak zaprogramowany, aby codziennie próbować naładować baterię do 100%. W przypadku przeciągającej się przez wiele dni złej pogody BlueSolar będzie podnosił napięcie odłączenia obciążenia, dając tym szansę systemowi na ponowną próbę naładowania baterii do pełna w kolejnej dobie. Będzie się tak działo do momentu poprawy warunków pogodowych i pełnego naładowania akumulatorów. Funkcja ta nazywa się BatteryLife, ponieważ utrzymuje baterię w optymalnym stanie i chroni ją przed uszkodzeniem oraz wydłuża żywotność.

SCC010015200R

Attributes

Sprawność maksymalna [%]
98
Napięcie maksymalne paneli [V]
100
Napięcie nominalne baterii [V]
12 / 24
Ładowanie absorpcyjne [V]
14.4 / 28.8
Ładowanie podtrzymujące [V]
13.8 / 27.6
Napięcie automatycznego odłączenia obciążenia [V]
11.1 / 22.2 lub 11.8 / 23.6
Napięcie automatycznego załączenia obciążenia [V]
13.1 / 26.2 lub 14 / 28
Znamionowy prąd ładowania [A]
15
Zużycie własne [mA]
25 / 15
Masa [kg]
0.6
Wymiary [mm]
113 x 100 x 50
Typ komunikacji
VE.Direct
Gwarancja na produkt
5 lat