Regulator ładowania BlueSolar MPPT 75/10 Victron Energy

Regulator ładowania Victron BlueSolar MPPT 75/10 Retail

Czas realizacji zamówienia produktu wynosi do 10 dni roboczych. Ze względu na obecną sytuację rynkową czas realizacji może ulec wydłużeniu.

413.86netto

413,86 zł brutto

Ceny

Ilość produktów Cena Netto Cena Brutto
Od 1 szt. 413.86 zł 509.05 zł

Zapytaj o cenę
Regulator ładowania BlueSolar MPPT 75/10 Victron EnergyRegulator ładowania BlueSolar MPPT 75/10 Victron Energy413,86 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Wymagane pola

Ładowanie

Ładowarka solarna BlueSolar MPPT zasilana jest energię z paneli słonecznych (PV) na potrzeby ładowania akumulatorów. Korzystając z najnowszej, najszybszej technologii, BlueSolar maksymalizuje ten proces, inteligentnie go wspierając, aby osiągnąć pełne naładowanie w jak najkrótszym czasie. BlueSolar utrzymuje baterię w dobrym stanie, wydłużając jej żywotność.

MPPT: Ultra szybkie śledzenie maksymalnego punktu mocy

Dzięki ciągłemu monitorowaniu napięcia i prądu wyjściowego paneli słonecznych (PV), technologia MPPT sprawia, że ​​każdy procent dostępnej energii jest odbierany z paneli i skutecznie gromadzony w bateriach. Zalety tego procesu są najlepiej widoczne wtedy, kiedy niebo jest częściowo zachmurzone, a natężenie światła stale się zmienia. BlueSolar poprawi pozyskiwanie energii nawet o 30% w porównaniu do kontrolerów ładowania PWM i do 10% w porównaniu do typowych kontrolerów MPPT.

Zdalne monitorowanie i sterowanie

Zdalne sterowanie i monitorowanie rozbudowanych funkcji ładowarki BlueSolar MPPT jest możliwe za pomoc klucza sprzętowego Bluetooth przez smartfona lub na innym urządzeniu za pośrednictwem VictronConnect. Jeśli instalacja połączona jest z internetem, Victron Remote Management Portal (VRM) zapewni dostęp do systemu w dowolnym czasie i miejscu. Obie usługi są bezpłatne. 

Wyjście obciążenia

Inteligentna funkcja wyjścia obciążenia zapobiega uszkodzeniom spowodowanym przez rozładowane baterie. Można skonfigurować napięcie, przy którym BlueSolar odłącza obciążenie, zapobiegając w ten sposób nadmiernemu rozładowaniu baterii. BlueSolar jest tak zaprogramowany, aby codziennie próbować naładować baterię do 100%. W przypadku przeciągającej się przez wiele dni złej pogody BlueSolar będzie podnosił napięcie odłączenia obciążenia, dając tym szansę systemowi na ponowną próbę naładowania baterii do pełna w kolejnej dobie. Będzie się tak działo do momentu poprawy warunków pogodowych i pełnego naładowania akumulatorów. Funkcja ta nazywa się BatteryLife, ponieważ utrzymuje baterię w optymalnym stanie i chroni ją przed uszkodzeniem oraz wydłuża żywotność.

SCC010010050R

Attributes

Sprawność maksymalna [%]
98
Napięcie maksymalne paneli [V]
75
Napięcie nominalne baterii [V]
12 / 24
Ładowanie absorpcyjne [V]
14.4 / 28.8
Ładowanie podtrzymujące [V]
13.8 / 27.6
Napięcie automatycznego odłączenia obciążenia [V]
11.1 / 22.2 lub 11.8 / 23.6
Napięcie automatycznego załączenia obciążenia [V]
13.1 / 26.2 lub 14 / 28
Znamionowy prąd ładowania [A]
10
Zużycie własne [mA]
25 / 15
Masa [kg]
0.5
Wymiary [mm]
113 x 100 x 40
Typ komunikacji
VE.Direct
Gwarancja na produkt
5 lat