Nowości od SunLink i SunPower już dostępne!

W naszej ofercie właśnie znalazły się wyczekiwane przez wszystkich moduły SunLink 450 W oraz SunPower P3 375 i 370. SunLink PV daleko zostawia konkurencję pod względem mocy, a SunPower innowacyjności technologii. Z nimi i Ty wyprzedzisz swoją konkurencję!

Od 15 lat dostarczamy Wam komponenty fotowoltaiczne, przy ich wyborze zawsze stawiając na najnowocześniejsze i najskuteczniejsze rozwiązania, które sami dla Was testujemy. Nie inaczej jest z naszymi najnowszymi premierami SunLink 450 W i  SunPower P3 375 i 370. Już teraz możesz zaoferować swoim klientom najwyższą moc modułów SunLink oraz innowacyjność SunPower!

Wyjątkowa moc SunLink PV

Wprowadzając do swojej oferty SunLink 450 W, proponujesz swoim klientom nie tylko wysoką moc modułów, ale także trwałość technologii i 30-letnią gwarancję na moc wyjściową.  Dzięki technologii Half-Cell, w którą wyposażone są moduły, prosumenci odnotowują niższe straty energii spowodowane zacienieniem oraz niższe straty mocy na połączeniach ogniw. Wszystko to w przystępnej cenie.

Nowoczesność SunPower

Wybierając moduły SunPower P3 375 i 370 zapewniasz swoim klientom dostęp do najnowocześniejszej światowej technologii, którą wyróżnia wyższa wydajność nawet przy niskim natężeniu promieniowania słonecznego oraz odporność na obciążenia. Panele te zyskały tytuł Top Performer we wszystkich testach niezawodności DNV/GL, a dzięki wysoko przepuszczalnym antyrefleksyjnym szkłem hartowanym doskonale prezentują się na każdym rodzaju dachu.

Nie wahaj się i dodaj mocy swojej ofercie! Sprawdź moduły SunLink PVSunPower.

Nowości od SunLink i SunPower już dostępne!