Moduł monitorujący Cerbo GX Victron Energy

Victron Cerbo GX

Czas realizacji zamówienia produktu wynosi do 10 dni roboczych. Ze względu na obecną sytuację rynkową czas realizacji może ulec wydłużeniu.

1692.81netto

1 692,81 zł brutto
Zapytaj o cenę
Moduł monitorujący Cerbo GX Victron EnergyModuł monitorujący Cerbo GX Victron Energy1 692,81 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Wymagane pola

Ładowanie

Hybrydowy Zawrót Głowy
.

Victron Cerbo GX to zupełnie nowe centrum łączności zapewnia pełną kontrolę nad instalacją z dowolnego miejsca, przy jednoczesnym maksymalnym wykorzystaniu jej potencjału. Wystarczy połączyć się poprzez nasz portal Victron Remote Management (VRM) lub uzyskać bezpośredni dostęp za pomocą osobnego GX Touch 50, MFD lub naszej aplikacji VictronConnect, co możliwe jest dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth. Ten najnowszy członek rodziny GX łączy w sobie wszystkie najlepsze możliwości przyłączeniowe, pojęciu „inteligentne zasilanie” nadając zupełnie nowe znaczenie.

Cechy wyróżniające produkt:

  Monitorowanie stan naładowania akumulatorów

  Monitorowanie zużycie energii

  Monitorowanie poboru energii z paneli fotowoltaicznych, agregatu i sieci energetycznej

  Funkcja kontroli poziom paliwa zbiornikach

  4 wejścia pomiaru temperatury

  Możliwość podłaczenie czujników np. czujnika poziomu CO2, czujnik pożaru

  4 wejścia alarmowe

  Komunikacja przez Bluetooth

  Funkcja awaryjnego uruchamiania agregatu prądotwórczego

  Wspópracuje ze wszystkimi urządzeniami marki Victron


Monitorowanie i sterowanie bez zakłóceń

Bez żadnych opóźnień monitoruj stan naładowania akumulatorów, zużycie energii, pobór energii z paneli fotowoltaicznych, generatora i sieci energetycznej, lub sprawdzaj poziom paliwa zbiornikach i dokonuj pomiaru temperatury. Bez problemu kontroluj limity prądu wejściowego zasilania brzegowego, (automatycznie) uruchamiaj/wyłączaj generator(y) lub dokonuj zmian ustawień celem optymalizacji działania systemu. Zdalnie kontroluj przyczyny alarmów, dokonuj sprawdzianów diagnostycznych i usuwaj problemy. Cerbo GX zamienia każdy problem z zasilaniem w doświadczenie, które nie stanowi kłopotu.

Zwiększ wydajność swojej instalacji do maksimum

Cerbo GX maksymalizuje wydajność podzespołów Twoich instalacji w czasie rzeczywistym i utrzymuje ich doskonałe zestrojenie. Dzięki dwurdzeniowemu procesorowi i dodatkowemu gniazdu CAN-bus możesz teraz kontrolować jeszcze większe instalacje i precyzyjnie nadzorować sterowane akumulatory (litowe). Drugi port może obsługiwać nawet 25 jednocześnie podłączonych paneli solarnych VE.Can. Nowy NMEA 2000 umożliwia łatwą integrację GX z każdą siecią jachtową. Cztery gniazda do pomiaru ilości paliwa w zbiorniku i cztery gniazda do pomiaru temperatury, obok 3 portów VE.Direct, 3 gniazd USB, 4 wyjść cyfrowych i 2 przekaźników, zapewniają zupełnie nowy poziom sterowania. Maksymalizacja wydajności instalacji nigdy nie była taka łatwa.

Poszerz swoje horyzonty

Nowy (opcjonalny) ekran dotykowy GX Touch 50 zapewnia natychmiastowy dostęp do danych systemu i umożliwia zmianę ustawień w mgnieniu oka. Dzięki łatwości montażu na powierzchni tablicy przyrządów ten niezwykle cienki, wodoszczelny wyświetlacz o przekątnej ekranu 5 cali zapewnia dużą swobodę tworzenia czytelnej deski rozdzielczej.

Łatwy montaż i konfiguracja

Cerbo GX zoptymalizowano już w takim stopniu, że nie tylko spełnia wymagania profesjonalnych montażystów, ale ustanawia nowe standardy. Urządzenie można z łatwością zamontować na szynie DIN (z użyciem DIN35 adapter small, nie wchodzi w skład zestawu), a jego osobny ekran dotykowy przymocować śrubami na tablicy przyrządów bez konieczności precyzyjnego wycinania otworów (jak to jest w przypadku Color Control GX). Połączenia dokonuje się tylko jednym przewodem, dzięki czemu unika się doprowadzania wielu kabli do tablicy. Nowa w tym urządzeniu funkcja Bluetooth umożliwia jego szybkie podłączenie i konfigurację za pośrednictwem naszej aplikacji VictronConnect app.

Żadne problemy z zasilaniem nie będą już stanowić kłopotu

Cerbo GX służy nieskończenie wielu celom, zapewniając perfekcyjną kontrolę w nawet najbardziej złożonych sieciach. W instalacjach, w których skład wchodzą generatory, jak instalacje morskie lub instalacje autonomiczne i zapasowe, zapewnia automatyczne uruchomienie/wyłączenie generatora, lub opóźnienie jego uruchomienia do końca okresów „ciszy”. W układach magazynowania energii (ESS) utrzymuje 100% ładunku akumulatorów rezerwowych, a w przypadku wyłączenia dopływu prądu włącza się i przesyła nadmiar energii (solarnej) na własne potrzeby, co przekłada się na finansowe oszczędności. W przypadku kamperów i pojazdów uprzywilejowanych zapewnia bezbłędne działanie ich podstawowych systemów. To tylko kilka z jego funkcji...

BPP900450100

Attributes

Napięcie zasilania DC [V]
8 - 70
Masa [kg]
0.5
Wymiary [mm]
154 x 78 x 48
Typ komunikacji
Bluetooth
CAN-bus
Ethernet
USB
VE.Can
VE.Direct
Wejście/wyjście cyfrowe
WiFi
Gwarancja na produkt
5 lat