Moduł monitorujący Maxi GX Victron Energy

Victron Maxi GX

Czas realizacji zamówienia produktu wynosi do 10 dni roboczych. Ze względu na obecną sytuację rynkową czas realizacji może ulec wydłużeniu.

5101.64netto

5 101,64 zł brutto
Zapytaj o cenę
Moduł monitorujący Maxi GX Victron EnergyModuł monitorujący Maxi GX Victron Energy5 101,64 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Wymagane pola

Ładowanie

Hybrydowy Zawrót Głowy
.

Maxi GX jest członkiem rodziny produktów GX. Urządzenie GX jest sercem systemu - zapewniając możliwości monitorowania, i działając jako centrum łączności Waszej instalacji. 

W porównaniu z innymi urządzeniami GX, Maxi GX ma największa moc obliczeniową CPU i największą ilość portów VE.Direct: 25. Jest to urządzenie GX przeznaczone do pracy w rozległych instalacjach z wieloma ładowarkami solarnymi VE.Direct MPPT.

Pełna moc Victron Remote Management

Portal Victron Remote Management (VRM) zapewnia pełen dostęp do bardzo szerokiego zestawu elementów sterowania i ustawień wszystkich podzespołów systemu, które są podłączone do Maxi GX. Umożliwia logowanie zdalnych użytkowników i instalatorów z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Ta wydajna aplikacja zapewnia też bezproblemową diagnostykę i funkcje analizowania zarchiwizowanych informacji.

Automatyczne uruchomienie/wyłączenie generatora

Maxi GX można zaprogramować w celu automatycznego uruchamiania generatora w momencie wystąpienia niskiego napięcia, wysokiego zapotrzebowania na energię lub stanu ładowania akumulatora. Można też dostosować go w celu opóźniania zapłonu aż do zakończenia okresów „ciszy”, co pozwala uniknąć przypadkowych niedogodności w środku nocy.

Zdalna Konsola - steruj wszystkim urządzeniami z dowolnego miejsca na ziemi

Funkcja Zdalnej Konsoli umożliwia pełny, zdalny dostęp przez internet i portal VRM do wszystkich ustawień.

BPP900410200

Attributes

Napięcie zasilania DC [V]
32 - 70
Masa [kg]
16.4
Wymiary [mm]
380 x 600 x 210
Typ komunikacji
CAN
Ethernet
USB
VE.Bus
VE.Direct
Gwarancja na produkt
5 lat