Moduł monitorujący GX Touch 50 Victron Energy

Victron GX Touch 50

Czas realizacji zamówienia produktu wynosi do 10 dni roboczych. Ze względu na obecną sytuację rynkową czas realizacji może ulec wydłużeniu.

1153.34netto

1 153,34 zł brutto
Zapytaj o cenę
Moduł monitorujący GX Touch 50 Victron EnergyModuł monitorujący GX Touch 50 Victron Energy1 153,34 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Wymagane pola

Ładowanie

Hybrydowy Zawrót Głowy
.

GX Touch 50 to wyświetlacz do monitorowania danych dla Victron Cerbo GX. Pięciocalowy ekran dotykowy zapewnia natychmiastowy przegląd systemu i umożliwia łatwe dostosowanie ustawień. Jest prosty w podłączeniu do Cerbo GX za pomocą jednego kabla. Ma cienka wodoodporna konstrukcja i jest prosty w instalacji.

Prosty montaż

GX Touch jest zoptymalizowany tak, aby spełniał standardy profesjonalnych instalatorów. Ekran przykręca się do ściany i podłącza za pomocą tylko jednego kabla.

System pod kontorlą

GX Touch 50 jest towarzyszem Cerbo GX, całkowicie nowe centrum komunikacji pozwala zawsze mieć doskonałą kontrolę nad systemem z dowolnego miejsca i maksymalizować jego wydajność. Po prostu połącz się przez nasz portal zdalnego zarządzania Victron Remote Management ( VRM ) lub uzyskaj bezpośredni dostęp za pomocą GX Touch 50, MFD lub naszej aplikacji VictronConnect dzięki dodanej funkcji Bluetooth. Ten najnowszy dodatek do serii GX łączy wszystko, co najlepsze w łączności, na nowo definiując inteligentne rozwiązania energetyczne pod każdym względem.

BPP900455050

Attributes

Masa [kg]
0.42
Wymiary [mm]
128 x 87 x 12.4
Typ komunikacji
VE.Bus
VE.Can
VE.Direct
Gwarancja na produkt
5 lat