Przewodnik po platformie B2B Soltec

Czy w pełni wykorzystujesz możliwości platformy B2B Soltec? Sprawdź, czy znasz wszystkie udogodnienia, dzięki którym usprawnisz swoje zakupy. Pamiętaj! Wszystkie funkcjonalności dostępne są jedynie dla zalogowanych użytkowników.

Dostęp do konkurencyjnych cen i ofert specjalnych.

Jako zalogowany użytkownik posiadasz dostęp do atrakcyjnych cen oraz naszych akcji promocyjnych! Opłaca się do nas wracać – co tydzień przygotowujemy dla Ciebie nowe akcje promocyjne. Chcesz być z nimi na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!

Stany magazynowe w zasięgu ręki.

Każdy produkt w naszym sklepie zawiera informacje o jego realnym stanie magazynowym, nie musisz już czekać na informacje o jego dostępności! Oszczędź czas i zwiększ swoją sprzedaż! Informację o dostępności znajdziesz pod każdym produktem.

Rezerwacje komponentów PV.

Produkt, który Cię interesuje jest obecnie niedostępny? Skorzystaj z opcji rezerwacji! Sprawdź datę i wielkość najbliższej dostawy produktu – klikając przycisk zarezerwuj dokonaj zakupu produktu i otrzymaj go, gdy tylko pojawi się w naszym magazynie!

Twoje konto - wszystko w jednym miejscu!

Złożyłeś/aś już zamówienie? Świetnie! Jak sprawdzić co się z nim dzieje? Gdzie pobrać wszystkie związane z nim dokumenty? Spieszymy z pomocą!

Po zalogowaniu się kliknij w przycisk: Moje konto.

Znajdziesz w nim m.in.:

Historia i szczegóły zamówień – W tym miejscu sprawdzisz status Twojego ostatniego zamówienia oraz historię wszystkich dotychczasowych zakupów zrealizowanych na platformie Soltec. Przycisk „Zamów ponownie”, umożliwi Ci ponawianie  poprzednich zamówień.

Faktury i płatności – tutaj znajdziesz wszystkie swoje proformy, WZ oraz faktury sprzedaży.

Twój cennik

Dostęp do cen wszystkich komponentów fotowoltaicznych ułatwia szybką kalkulację kosztów systemu fotowoltaicznego. Wychodząc naprzeciw tej potrzebie dodaliśmy opcję, która umożliwi Ci pobranie Twojego cennika Soltec. Od teraz możesz w łatwy sposób porównywać ceny i przygotowywać ofertę dla swoich Klientów. Jak możesz pobrać swój cennik? To proste! Kliknij Cennik w swoim koncie i pobierz pełne zestawienie swoich cen!

ZALOGUJ SIĘ I SPRAWDŹ JAKIE TO PROSTE! - TUTAJ

NIE POSIADASZ JESZCZE KONTA NA PLATFORMIE? ZAREJESTRUJ SIĘ - TUTAJ.

Jeśli masz dodatkowe pytania pisz do nas na adres sklep@soltec.pl. 

Przewodnik po platformie B2B Soltec