Moduły fotowoltaiczne światowej klasy producenta GCL na stałe w ofercie Soltec

Kolejny producent z listy Tier1 Bloomberg dołącza do oferty SOLTEC. Tym razem to GCL - jeden z największych producentów modułów fotowoltaicznych na świecie, z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji ogniw fotowoltaicznych.


GCL jest częścią międzynarodowego konglomeratu energetycznego GOLDEN CONCORD Group. Firma zatrudnia ponad 30 000 osób na całym świecie w autonomicznych regionach Chin kontynentalnych, Hong Kongu, Tajwanie, a także w Afryce, Ameryce Północnej, Azji Południowo-Wschodniej i Europie. Firma posiada 22,2% udziałów w globalnym rynku półprzewodników (Si) o wartości aktywów ponad 3,3 miliardów dolarów. 


Wszystkie produkty GCL są poddawane najbardziej rygorystycznej kontroli i testom jakości. Dzięki stabilnej pozycji producenta i niezawodnej jakości modułów, GCL przez lata plasuje się w pierwszej szóstce rankingu Bloomberg Tier 1.


GCL oferuje szeroką gamę wysokiej jakości produktów, w tym moduły standardowej ilości 60/72-ogniw, dual-glass, high-efficiency polysilicon PERC, half-cell i inne. W ofercie Soltec znajdują się moduły fotowoltaiczne GCL o mocy 340 W.


SPRAWDŹ MODUŁY FOTOWOLTAICZNE DOSTĘPNE W OFERCIE

Moduły fotowoltaiczne światowej klasy producenta GCL na stałe w ofercie Soltec