Soltec certyfikowanym dystrybutorem falowników Solplanet – nowej marki producenta falowników AISWEI.

Solplanet to nowa marka dostępna na rynku PV, jednak historia i doświadczenie, które się za nią kryją, sięgają znacznie dalej. Falowniki Solplanet zostały zaprojektowane i wykonane zgodnie z najlepszymi standardami jakości w nowoczesnych zakładach AISWEI, producenta który wytwarza wysokiej jakości produkty dla renomowanych marek takich jak SMA czy Zeversolar.

Inżynierowie AISWEI pracują zgodnie z najlepszymi europejskimi i niemieckimi standardami  jakości. Fabryka AISWEI zlokalizowana jest w Chinach. Główna siedziba Solplanet w Europie zlokalizowana jest w Amsterdamie. Ponadto w Holandii znajduje się magazyn, który zapewnia szybkie i sprawne dostawy do wszystkich europejskich klientów.

Od lipca 2020 r. klienci Soltec mogą nabyć tę wysoką jakość w bardzo przystępnej cenie. W asortymencie Soltec znajdują się jednofazowe falowniki Solplanet od 1 do 3,68 kW oraz falowniki trójfazowe od 3 do 10 kW. W przyszłości dostępne będą również falowniki trójfazowe 15, 20 i 50 kW.

Więcej informacji na temat współpracy można przeczytać również na gramwzielone.pl: http://gramwzielone.pl/energia-sloneczna/103250/solplanet-bedzie-wspolpracowac-z-hurtownia-fotowoltaiki-soltec

Sprawdź ofertę: https://soltec.pl/55-inwertery?producenci=aiswei-b-v-%2Caiswei-b-v-

Certyfikat SOLPLANET

Soltec certyfikowanym dystrybutorem falowników Solplanet – nowej marki producenta falowników AISWEI.