Rozdzielnica modułowa 4 polowa IP65 DC/AC

Rozdzielnica modułowa 4 polowa IP65 DC/ACRozdzielnica modułowa 4 polowa IP65 DC/AC83,03 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Pola wymagane

Ładowanie

Rozdzielnica elektryczna, modułowa 4 polowa NOARK IP65 - DC/AC

67.50 Netto

83,03 zł Brutto

Ceny

Ilość Cena Netto Cena Brutto
Od 1 szt. 67.50 zł 83.03 zł

Rozdzielnica modułowa 4 polowa IP65 DC/ACRozdzielnica modułowa 4 polowa IP65 DC/AC83,03 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Pola wymagane

Ładowanie

Rozdzielnica modułowa 4 polowa NOARK IP65 DC/AC


Rozdzielnica elektryczna, modułowa 4 polowa NOARK IP65 jest natynkową obudową instalacyjną PHS. Obudowa posiada jeden rząd, na którym zmieszczą się 4 moduły.

Obudowy instalacyjne przeznaczone są do zastosowań ogólnych, w tym również do przemysłowych z wymaganym wysokim stopniem ochrony IP. Ich konstrukcja nadaje się do montażu natynkowego. Dostawa składa się z obudowy, przezroczystych drzwi, szyn TH-35, zacisków N+PE, przedniej pokrywy z wycięciami pod aparaty, zaślepki, elementów do montażu.

Cechy wyróżniające produkt:

  Natynkowe obudowy instalacyjne PHS

  Napięcie znamionowe 690 V AC, 1000 V DC

  Stopień ochrony IP65

  4 do 48 modułów

  1 do 4 rzędów

  Przezroczyste drzwi

Firma NOARK Electric jest światowym dostawcą komponentów elektrycznych niskonapięciowych, przeznaczonych do instalacji elektrycznych budownictwa ogólnego oraz produkcji specjalistycznej. Dostarcza klientom najwyższej jakości produkty z unikalną, pięcioletnią gwarancją. Zakłady produkcyjne NOARK posiadają certyfikaty według normy ISO, co gwarantuje przestrzeganie najwyższych standardów jakości podczas produkcji. Ponadto firma NOARK otrzymała certyfikat CIG 023, dzięki czemu może spełniać wymogi dodatkowych testów niezbędnych do uzyskania lokalnych znaków certyfikacji, nadawanych przez miejscowe instytucje certyfikacyjne. Wszystkie wyroby przechodzą testy i otrzymują certyfikaty zgodności ze standardami IEC i EN, a następnie są badane w schemacie CB i CCA. Produkty otrzymują tym samym certyfikaty uznawane zarówno na rynku europejskim, jak i światowym.

101492

Atrybuty

Wymiary [mm]
135 x 205 x 135
Rozdzielnice
4 polowa