Hybrydowe rozwiązania od Sofar Solar:

OPIS SZKOLENIA:

Hybrydowe instalacje fotowoltaiczne umożliwiają maksymalne i efektywne wykorzystanie energii słonecznej, a także większe bezpieczeństwo w przypadku przerw w dostawie energii z sieci. Rosnąca skala instalacji fotowoltaicznych oraz liczba pojazdów elektrycznych dodatkowo przemawiają za rozwojem rynku rozwiązań hybrydowych. Chcesz wiedzieć więcej?

CZEGO DOWIESZ SIĘ PODCZAS SZKOLENIA?

  • Poznasz markę Sofar Solar
  • Odkryjesz możliwości i rozwiązania jakie zapewniają hybrydowe urządzenia Sofar Solar
  • Dowiesz się, jakie są modele hybrydowych falowników Sofar Solar
  • Poznasz urządzenia do magazynowania energii Sofar Solar dostępne na polskim rynku
  • Zapoznasz się z różnymi trybami pracy falowników Sofar Solar
  • Nauczysz się, jak skonfigurować i uruchomić hybrydowy falownik Sofar Solar

DLACZEGO WARTO?

Podczas najbliższego szkolenia będziesz miał okazję poznać hybrydowe technologie od Sofar Solar oparte o inwertery wspomnianego producenta oraz baterie AMASS:

  • Inwertery Sofar Solar serii HYD to kompaktowe, jednofazowe falowniki hybrydowe, które doskonale sprawdzający się do instalacji zarówno on grid, jak i off grid;
  • Inwertery Sofar Solar ME3000SP z funkcją magazynowania energii to urządzenia służące do zapewnienia awaryjnego zasilania, które działają dzięki energii skumulowanej w bateriach. Umożliwia to działanie opartych na energii elektrycznej systemów w razie awarii dostawy prądu, dzięki czemu można je poprawnie wyłączyć, zapisać dane lub podtrzymać niezbędne procesy.

Dzięki wzięciu udziału w Naszym szkoleniu, dowiesz się, na co możesz liczyć, wybierając Sofar Solar i będziesz gotowy jeszcze lepiej doradzać swoim klientom!

FORMA SZKOLENIA:

Szkolenie odbywa się on-line, uczestnicy otrzymają link z dostępem do platformy szkoleniowej.

Czas trwania: 3h

Szkolenie rozpoczyna się o godz.: 10:00

CENA:

Szkolenie bezpłatne dla aktywnych Klientów Soltec związanych z branżą PV

WARUNKI SZKOLENIA:

Od uczestników szkolenia oczekiwana jest minimum podstawowa znajomość zagadnień fotowoltaiki i/lub ukończenie szkolenia wstępnego organizowanego przez SolAcademy.

Szkolenie tylko dla zarejestrowanych użytkowników platformy www.soltec.pl.

CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ SZKOLENIA SOLACADEMY?

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy obecni na rynku PV już od ponad 15 lat. Współpracujemy z wiodącymi producentami komponentów PV, których również zapraszamy do poprowadzenia naszych szkoleń.

PRAKTYCZNA WIEDZA

Przetestowaliśmy już wiele dostępnych na rynku rozwiązań. Lata pracy z różnymi markami pozwalają nam wybierać najlepsze technologie i przekładają się na umiejętność ocenienia produktu.

ZAUFANIE

Z naszych szkoleń skorzystały już setki firm. Wiele z nich prowadzi z sukcesem własną działalność na rynku fotowoltaiki.

PROFESJONALIZM

Nasi prowadzący to eksperci w obszarze prowadzonych przez siebie szkoleń. Chętnie dzielą się praktycznymi przykładami. Odpowiedzi na najtrudniejsze pytania nie stanowią dla nich problemu.