Inwertery Hypontech - technologia i rozwiązania:

OPIS SZKOLENIA:

Inwerter to serce całej instalacji PV dlatego warto wybrać go starannie i zaufać najlepszym producentom. Firma Hypontech jest obecna w 50 krajach na całym świecie, a jej produkty wyróżniają się wysokiej jakości komponentami, niską wagą, poręczną budową, łatwym montażem i konfiguracją. Czy instalator może chcieć czegoś więcej?  

Podczas szkolenia opowiemy Ci o pozostałych atutach tych inwerterów. Przedstawimy ofertę produktową i podpowiemy Ci, jaki falownik wybrać do konkretnej instalacji. Przeprowadzimy Cię również przez montaż, konfigurację urządzenia oraz opowiemy o innowacyjnym rozwiązaniu, które zainteresuje nawet najbardziej doświadczonego instalatora. Zainteresowany? Warto zostać do końca szkolenia! 

CZEGO DOWIESZ SIĘ PODCZAS SZKOLENIA?

  • Poznasz markę Hypontech 
  • Dowiesz się, jakie produkty znajdują się w portfolio Hypontech i co je wyróżnia na tle konkurencji
  • Zajrzymy pod obudowę inwertera i pokażemy Ci, z jakich komponentów się składa
  • Przeprowadzimy Cię przez konfiguracje inwertera

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji dotyczących zakresu szkolenia, zapraszamy do kontaktu na adres mailowy: szkolenia@soltec.pl.

DLACZEGO WARTO?

Poznaj ofertę uznanej marki, która z pewnością zadomowi się na naszym rynku. Pozwól przeprowadzić się przez portfolio firmy i poznaj najmocniejsze strony falowników Hypontech. Dowiedz się jak zainstalować, skonfigurować, a następnie monitorować pracę inwertera. Bądź o krok przed konkurencją i zyskaj przewagę na rynku.

Uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia szkolenia. 

FORMA SZKOLENIA:

Szkolenie odbywa się on-line, uczestnicy otrzymają link z dostępem do platformy szkoleniowej.

Czas trwania: 1,5h

Start: godz. 10:00

CENA:

Szkolenie bezpłatne dla aktywnych Klientów Soltec związanych z branżą PV

WARUNKI SZKOLENIA:

  • Od uczestników szkolenia oczekiwana jest minimum podstawowa znajomość zagadnień fotowoltaiki i/lub ukończenie szkolenia wstępnego organizowanego przez SolAcademy.
  • Szkolenie tylko dla zarejestrowanych użytkowników platformy www.soltec.pl.

CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ SZKOLENIA SOLACADEMY?

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy obecni na rynku PV już od ponad 15 lat. Współpracujemy z wiodącymi producentami komponentów PV, których również zapraszamy do poprowadzenia naszych szkoleń.

PRAKTYCZNA WIEDZA

Przetestowaliśmy już wiele dostępnych na rynku rozwiązań. Lata pracy z różnymi markami pozwalają nam wybierać najlepsze technologie i przekładają się na umiejętność ocenienia produktu.

ZAUFANIE

Z naszych szkoleń skorzystały już setki firm. Wiele z nich prowadzi z sukcesem własną działalność na rynku fotowoltaiki.

PROFESJONALIZM

Nasi prowadzący to eksperci w obszarze prowadzonych przez siebie szkoleń. Chętnie dzielą się praktycznymi przykładami. Odpowiedzi na najtrudniejsze pytania nie stanowią dla nich problemu.