Modułu PV- nowości Trina Solar:

Trina Solar to marka, której nie trzeba przedstawiać nikomu. Poznaj bliżej innowacyjne rozwiązania od tego producenta i przekonaj się, dlaczego jest to drugi największy eksporter modułów PV na świecie. Dowiedz się, jakie urządzenia najlepiej zastosować w przypadku konkretnych instalacji, zadbaj o satysfakcję swoich klientów oraz poznaj nowość w naszej ofercie. 

Trina Solar Vertex S o mocy 425 W, posiada 120 ogniw wykonanych w technologii TOPCon. Na czym polega wyjątkowość tego rozwiązania? Czy wkrótce zdominuje rynek? Odpowiedzi na te i inne pytania poznasz podczas szkolenia. 

CZEGO DOWIESZ SIĘ PODCZAS SZKOLENIA?

Zapoznasz się z ofertą produktową Triny Solar

Nauczysz się dobierać odpowiednie moduły PV od Triny Solar do konkretnej instalacji

Posłuchasz o technologii TOPCon. 

Przygotujesz się na przyszłe pytania Twoich klientów 

W celu uzyskania dokładnych informacji dotyczących zakresu szkolenia, zapraszamy do kontaktu na adres mailowy: szkolenia@soltec.pl. 

DLACZEGO WARTO?

Poznaj ofertę jednego z największych producentów modułów fotowoltaicznych na świecie i dobieraj odpowiednie rozwiązania zarówno dla klienta biznesowego, jak i indywidualnego. Podążaj za nowymi trendami i dowiedz się czym jest technologia TOPCon. 

Uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia szkolenia. 

FORMA SZKOLENIA:

Szkolenie odbywa się on-line, uczestnicy otrzymają link z dostępem do platformy szkoleniowej.

Czas trwania: 1,5h

Rozpoczęcie szkolenia: 10:00

CENA:

Szkolenie bezpłatne dla aktywnych Klientów Soltec związanych z branżą PV

WARUNKI SZKOLENIA:

Od uczestników szkolenia oczekiwana jest minimum podstawowa znajomość zagadnień fotowoltaiki

Szkolenie tylko dla zarejestrowanych użytkowników platformy www.soltec.pl.

CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ SZKOLENIA SOLACADEMY? 

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy obecni na rynku PV już od ponad 14 lat. Współpracujemy z wiodącymi producentami komponentów PV, których również zapraszamy do poprowadzenia naszych szkoleń.

PRAKTYCZNA WIEDZA

Przetestowaliśmy już wiele dostępnych na rynku rozwiązań. Lata pracy z różnymi markami pozwalają nam wybierać najlepsze technologie i przekładają się na umiejętność ocenienia produktu.

ZAUFANIE

Z naszych szkoleń skorzystały już setki firm. Wiele z nich prowadzi z sukcesem własną działalność na rynku fotowoltaiki.

PROFESJONALIZM

Nasi prowadzący to eksperci w obszarze prowadzonych przez siebie szkoleń. Chętnie dzielą się praktycznymi przykładami. Odpowiedzi na najtrudniejsze pytania nie stanowią dla nich problemu.