Zostań akredytowanym instalatorem SunPower

Dołącz do programu SunPower Advantage dla specjalistycznych szkoleń, dodatkowego serwisu gwarancyjnego i nagród! Otrzymaj dostęp do wielu usług i eksperckiej wiedzy, przy jednoczesnym zwiększaniu sprzedaży modułów firmy SunPower. 

Kliknij po więcej informacji Pobierz ulotkę na temat programu

Weź udział w specjalistycznych szkoleniach

Przenieś swoją firmę na wyższy poziom i zostań akredytowanym instalatorem paneli fotowoltaicznych SunPower poprzez ukończenie specjalistycznego szkolenia. Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat i odznakę Advantage Installer. SunPower jest zaufaną marką zarówno wśród właścicieli domów, jak i firm na całym świecie. Jej produkty wyróżnia wysoka jakość, zwiększona produkcja energii oraz wytrzymałość. Promuj swoje partnerstwo z nami i używaj odznaki Advange Installer, by wzbudzać zaufanie oraz przyciągać klientów.

Zgłaszaj swoje instalacje z modułami SunPower

Chcemy nagradzać Cię za Twoją lojalność. Otrzymuj punkty za instalacje wykonane z użyciem modułów SunPower. Wystarczy, że zeskanujesz swoje zakupy na koncie SunPower Advantage, a my przyznamy Ci punkty, które będziesz mógł wymienić na produkty z katalogu nagród.

Wykorzystuj zdobyte punkty

Możesz wymienić swoje punkty na różnorodne produkty z katalogu nagród. Mamy wszystko od elektroniki, poprzez vouchery, aż po produkty marketingowe firmy SunPower!

Dodatkowy serwis gwarancyjny

Wyróżnij się na tle konkurencji oferując swoim klientom dodatkowy serwis gwarancyjny w ramach programu Advantage.

DOŁĄCZ BEZPŁATNIE <-TUTAJ

Zostań akredytowanym instalatorem SunPower