Zrób zakupy i otrzymaj projekt PPOŻ gratis

W Soltec przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową promocję. Zadbaj o wybór najlepszych elementów do instalacji Twojego Klienta i otrzymaj projekt instalacji fotowoltaicznej uzgodniony z rzeczoznawcą PPOŻ gratis!

Projekt PPOŻ możesz otrzymać za darmo*:

  1. Kupując pełen zestaw instalacji fotowoltaicznej w sklepie Soltec (moduły, falownik, zabezpieczenia elektryczne oraz konstrukcja montażowa).
  2. Kupując inwerter jednej z wymienionych marek: AISWEI, Steca, Kostal. Warunkiem jest zakup inwertera danego producenta w sklepie Soltec.

Z czego składa się projekt?

Zlecając nam opracowanie i uzgodnienie projektu otrzymujesz:

  • Koncepcję instalacji
  • Projekt instalacji PV uzgodniony z rzeczoznawcą ds. ppoż.
  • Komplet dokumentów do zgłoszenia
  • Schemat (plan) instalacji fotowoltaicznej
  • Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego

Po więcej informacji nt. realizowanych przez nas projektów, zajrzyj tutaj: PROJEKTOWANIE

Nie wiesz, który inwerter wybrać?

Wybierając inwerter do swojej instalacji, warto postawić na produkty najlepszych marek. Do takich z pewnością zalicza się Kostal. To dobry wybór szczególnie dla osób, które montują instalację na skomplikowanym dachu lub planują jej rozbudowę w przyszłości, a wszystko za sprawą 3 wejść MPPT. Urządzenie umożliwia podłączenia magazynu energii. Mieszkasz w inteligentnym domu? To świetnie, ponieważ inwerter współpracuje z systemami KNX i EEBUS. Kostal posiada także funkcję inteligentnego zarządzania cieniem, która przekłada się na większe uzyski.

Nie potrzebujesz 3 MPPT, ale interesują Cię podobne funkcje jak w inwerterze Kostal? Wybierz inwertery Steca. To także połączenie niemieckiej niezawodności z intuicyjną obsługą, bardzo łatwą instalacją i wygodną aplikacją mobilną. Podobnie jak Kostal, Steca to doskonała propozycja dla posiadaczy inteligentnych domów.

Poszukujesz sprawdzonych rozwiązań? Wybierz markę Solplanet by AISWEI, producenta renomowanych marek takich jak SMA czy Zeversolar. Szeroki zakres napięcia wejściowego, łatwy montaż, również na zewnątrz budynku, oraz wygodna aplikacja mobilna.

Wybierając z naszego sklepu inwerter jednej z wymienionych marek, skorzystasz z naszej promocji.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.

*Promocja trwa:

  • z inwerterami Steca/Kostal/Aiswei do wyczerpania zapasów.
  • na całe zestawy (inwerter, moduły, elektryka, konstrukcja) do odwołania.

Zrób zakupy i otrzymaj projekt PPOŻ gratis