Termostat + czujnik temperatury biały SHT-01B Soleo Heat

Termostat SHT-01B biały + czujnik temperatury, podłogowy z WIFI

442.50netto

442,50 zł brutto
Zapytaj o cenę
Termostat + czujnik temperatury biały SHT-01B Soleo HeatTermostat + czujnik temperatury biały SHT-01B Soleo Heat442,50 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Wymagane pola

Ładowanie

Termostat pokojowy, bezprzewodowy SHT-01B w kolorze białym to doskonałe rozwiązanie do łatwego i wygodnego sterowania temperaturą we wszystkich pomieszczeniach w domu, mieszkaniu czy innych obiektach. Przy pomocy prostego ekranu dotykowego można ustawić do kilku trybów żądanej temperatury, które aktywują się automatycznie o danej godzinie. Zdecydowanie ułatwia to sterowaniem temperaturą za dnia i w nocy lub w godzinach, kiedy nie ma nikogo w domu. Dzięki temu pomieszczenia nie będą ogrzewane bez potrzeby, a to przekłada się na oszczędne wykorzystanie energii i realne ograniczenie kosztów za ogrzewanie.

Celem termostatu jest utrzymanie ciepła w pomieszczeniu na odpowiednim poziomie. Termostat wyposażony jest w precyzyjne czujniki, które odczytują obecną w danym miejscu temperaturę i dążą do jej stabilizacji. Reagują na każdą zmianę, a w przypadku zbytniego wychłodzenia otoczenia, automatycznie uruchamiają zainstalowany w domu system grzewczy. Urządzenie zapewnia utrzymanie optymalnego komfortu cieplnego, a także ekonomiczne zużycie energii.

Cechy wyróżniające produkt:

  • intuicyjna obsługa
  • panel dotykowy
  • wbudowany czujnik temperatury
  • komunikacja WiFi
  • kompatybilny z wieloma systemami ogrzewania
  • łatwy w instalacji
SHT-01B

Attributes

Napięcie zasilania AC [V]
230
Wymiary [mm]
86 x 86 x 13.3
Elementy ogrzewania
Termostaty
Kategoria
Ogrzewanie
Gwarancja na produkt
2 lata