20 lat gwarancji produktowej na moduły SUNLINK PV

SUNLINK PV zwiększył gwarancję produktową na moduły fotowoltaiczne do 20 lat. Firma może pochwalić się także 30 letnią gwarancją na wydajność modułu. To sygnał, że instalatorzy i konsumenci mogą spokojnie zaufać jakości zapewnianej przez SUNLINK.

SUNLINK PV obejmie zwiększoną 20-letnią gwarancją produktową wszystkie moduły fotowoltaiczne zakupione po 1 czerwca 2020. Tym samym producent gwarantuje, że moduły i laminaty marki Sunlink PV są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych[1].

Wcześniej, jeden z najstarszych producentów modułów fotowoltaicznych w Chinach, wprowadził również wyróżniającą się na rynku 30-letnią gwarancję na wydajność. Firma gwarantuje uzysk energii na poziomie 80 proc. po 30 latach eksploatacji. Obie wspomniane gwarancje są dostępne na polskim rynku.

Moduły SunLink cechują się wysoką jakością i niezawodnością, co potwierdzają nasze badania, stopień zadowolenia naszych klientów i rosnące zainteresowanie tymi modułami mówi Waldemar Bajbak, CEO w firmie SOLTEC.

Sunlink PV to producent, który posiada ponad 16-letnie doświadczenie w produkcji wysokiej sprawności ogniw i modułów fotowoltaicznych. Produkty i rozwiązania SunLink PV sprzedawane są w ponad 40 krajach na świecie. Centra dystrybucyjne firmy znajdują się w Niemczech, Włoszech, Australii, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej oraz Azji Południowo-Wschodniej.

W Polsce rozwiązania Sunlink PV są dostępne od ponad 10 lat. Wyłącznym dystrybutorem SUNLINK PV w Polsce jest firma Soltec. Sprawdź produkty SUNLINK PV dostępne na www.soltec.pl

20 lat gwarancji produktowej na moduły SUNLINK PV